Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még normális pasi? 8 (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még normális pasi? 8 (

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 13:20
1 2 3
 21/26 V.I.R.A.G.K.A. válasza:

normális?!?hmm...elgondolkodtató kérdés...

biztos létezik,csak minket az nem érint(Y);)

2010. aug. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Igen, a képzeletünkben...
2010. aug. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Ezt tényleg kicsit normálisabban kifejthetnéd. Ahány ember, annyi féle "normális" van...

Pl nőböl sem volt túl sok normálishoz szerencsém!

( aki spontán lenne és optimista beállítottságú )

2010. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
sziasztok... JA igen mindegyik fiú azt mondja hogy ő ilyen rendes meg olyan rendes.... pedig szerintem egyik fiú sem tisztességes :D ám van barátom és nagyon szeretem de tudom hogy az ördög nem alszik..tehát ha azt mondja hogy nem csalt meg biztos hogy megcsalt... :) erről ennyit :))) 20/L
2010. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
létezik de a ritkábbik fajta a pasikból :S (:
2010. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Nem tudom, hogy mi a "normális", ha létezik ilyen, keress egy olyan pasit aki tetszik, és lehetőleg neki is tetszel, meg bírjátok egymást...

Én 1 hónapja járok a barátommal, fura egy fazon, de imádom, és ez a lényeg :D

2010. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!