Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez a pasi?

Figyelt kérdés
Egy nagyon fura pasiról van szó, nagyon sokat hazudozik, kezdetben értelmesnek tűnt, és vicces. én zárkozott, nagyon félénk lány voltam, belül építettem az önbizalmam. ő volt talán az egyetlen fiú barátom akkor élőben. És szerettem, ami természetes gondolom, mert magabiztos volt, vicces, okos. és az ilyesmi megragadja a nőket. Néha tudtam kommunikálni vele, néha elég nehezen ment, de mindig dicsérte a külsőm, kisugárzásom.Egy idő után leis feküdtünk sokszor.talán bánom, de nagyon jó volt. De kételkedtem benne, mert olyan magabiztos, "minden csajt megkapok" srácnak adta be magát. Ő meg szemétláda volt velem emiatt, bármi kételkedésre utaló jelet tettem, kritizált durván. szeretett b*szogatni is(féltékenyíteni)de kezdetben nagyon rendes volt. nagyon összevesztünk, kb félév- 1 év múlva kibékültünk, és egyre csak kezdtem észre venni, hogy valami nincs rendbe vele, folyton panaszkodik, érzékenyebb sokkal. de még akkor is szerettem.valahogy oda jutottunk, hogy bevallotta a hazugságait, hogy ő ezzel, csak "tanítani akart, hogy bízzak". nagyon zavaró, hogy tavaly még én voltam neki idióta p*csának feltűntetve, mert nem bízom benne, ő meg nem volt természetes. valahogy összekavarta a női megérzéseim akkor.Eléggé lerombolta az önbizalmam akkor a sok kritizálásával, ami alaptalan volt, nem? mi a véleményed?
2011. aug. 26. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

én azt is meg merem kockáztatni, hogy te voltál neki az első...


és nagyoskodni akart, hogy ő a penge csávó a jóképű, ő vagány minden nőt meg tudna fűzni, ő könnyen ismerkedik stb...

gyakorlatilag, hazudott szinte mindenben, ezek olyanok mint akiket kitesznek a NAPISZAR-ra akik pózolnak pénzzel meg fegyverrel..... :D


egy dumagép a srác!


Ha jót akarsz magadnak akkor hagyod a francba!

2011. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hagyom is a francba, most, hogy helyre jöttem, vissza utasitottam mindig amikor eszébe jutott, hogy béküljünk ki:)


amúgy nem épp olyan, akit kitesznek a napiszarra. És nem én voltam neki az első, ebben biztos vagyok. voltak igazi barátnői, de nekem azt hazudta, hogy fél várost meg****-ta.

Talán azért hazudott, mert élvezte, hogy naív vagyok.


az zavar igazán, hogy régebb milyen szemétláda volt velem, mert nem bíztam benne.

de ha a valódi énjét mutatta volna bíztam volna, furcsa volt, hogy egy magabiztos srác, "aki mindenkit megkap" velem áll le? nem volt jóga elítélni, és nagyon rosszul voltam miatta.

amúgy nem egy tipikus puruttya/napiszar pasi.

2011. aug. 26. 19:41
 3/6 A kérdező kommentje:
ja, amúgy tényleg könnyen ismerkedik szerintem, sok barátja van, és nagy ismeretségi köre, nekem meg nagyon szűk, ez a baj, hogy ebből a szempontból ő tűnik normálisabbnak.
2011. aug. 26. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:

jaa. azt a napisz@ros izét csak idézetként írtam :)


De ez az egész lényegtelen!


Nézd meg, hogy bánt veled miket mondott!!! Elég hülyének kell lenned ahhoz, hogy te újra összegyere vele... már bocsi :)

2011. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem erről van szó! mondtam:)

eszemben sincs összejönni vele.

2011. aug. 26. 21:58
 6/6 A kérdező kommentje:

nem arról van szó, hogy összeakarok jönni vele, nem akarok!

amúgy barátok maradtunk, sokkal kedvesebb velem,és azért irtam ki a kérdést, mert jobb belátásra akarom téríteni. szerintem egyáltalán nem korrekt, hogy ilyen bunkó, nem tudom más is így van ezzel?

2011. aug. 26. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!