Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e égő szerelem nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e égő szerelem nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az alábbi helyzetbe kerültem, és igazából nem tudom, hogy mit lépjek. Nem nagyon írnék ide ki ilyen kérdést, de most tényleg hihetetlenül tanácstalan vagyok.

Mindeketten huszonévesek vagyunk, és a történet röviden az, hogy egy korábbi ismerősöm és a barátnője egy ideje szakítottak (a srác dobta ki a lányt, indoklás nélkül), a szakítás után eltelt 1 hónap, és mi a lánnyal elkezdtünk iszogatni, összekavarodtunk, majd összejöttünk.

Ezt be is jelentettük, tehát a srácot elhívtam egy piára és elmondtam neki, hogy mi történt. Természetesen elküldött a faszba, eléggé meg is érintett, de úgy éreztem, hogy megéri, mert a lány kész főnyeremény.

Tisztáznám: sem én(ebben már nem vagyok biztos, mert amióta ezt bejelentette azóta olyan fájdalamaim vannak, mint egy szerelmi bánatnál, DE ezt nem tudom eldönteni, hogy azért hisztizik a lelkem mert elveszthetek valakit akit talán szeretek, vagy csak mert féltékeny vagyok), sem ő nem érzi azt a valamit amit szerelemnek hívunk, tudjuk mind2en milyen, találkoztunk már vele. Ezzel szemben nagyon jól megvagyunk, az Ő saját szavaival szolva: tökéletes a szex, jól kommunikálunk, igazából minden tökéletes. Három hónapja vagyunk együtt, tehát relatíve friss kapcsolat.

Két hete feltünt az ex, összefutottak, kávéztak, a srác kimagyarázta, hogy családi krízis miatt dobta ki, de most újrapróbálná. Néhány napja a lány bejelentette, hogy ugyan nem szeretne összejönni a sráccal újra, mert korábban sem működött, több fronton is voltak gondok, de most elbizonytalanodott, mert érez még valamit a korábbi exe iránt, és úgy érzi, hogy ez velem nem fair. Most gondolkodási időt kér. Én első körben nem szeretném elengedni a dolgot, de nem tudom, hogy mi tévő legyek: Próbálkozzak? Ha döntött, akkor szó nélkül fogadjam el a döntését? Várnám a véleményeteket a sztorival kapcsolatban, hátha valaki tud valami okosat mondani. Azt a részét, hogy "spanod exével nem jövünk össze", át is ugorhatjuk, nagyon sok mindenkitől megkaptam, van ilyen.



2020. ápr. 16. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
2-3 héten belül egyből vissza megy az exéhez :)
2020. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A lánynak korai volt nagyon, és lehet jó volt neki hogy ott voltál és pátyolgattad a lelkét. Az különösen féj valakinek, hogyha ok nélkül kidobják, és nehezen teszi túl magát. Lehet ha egy kicsit később kezdtek el beszélgetni a lánnyal, akkor jobban sült volna el a dolog, hisz az írás alapján veled látja a jövőt, az exével nem. Szerintem hagyj neki időt, és teret! Semmiképp ne legyél ragadós, hagy jöjjön rá maga, hogy nem jó neki az a kapcsolat, és hagy lépjen túl maga dolgokon szerintem. Csak az után működhet, ha a lány tisztázza magában a dolgokat.
2020. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj.

Jártam már hasonló cipőben, a csajjal elkezdtünk járni, tökéletes szex, jól elvagyunk, stb. Aztán feltűnt az ex, aki félrequrt (ezért is mentek szét), de hát visszakönyörögte magát. A csaj meg élvezte, hogy egyszerre ott pitizik neki az ex, másik oldalról meg velem kufircol "kötelezettségek nélkül" a vége meg az lett, hogy szombat este én fektettem meg, vasárnap meg a másik fhaszingerrel ment családi ebédre... Persze engem meg az exet elfelejtett ezekről tájékoztatni.

Felejtős szituáció.

2020. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hónap? Gyere vissza 2-3 év múlva és számolj be a fejleményekről. Tényleg nagyon korai és friss ez az egész, főleg úgy, hogy kilépek-belépek egy kapcsolatba.
2020. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, megy a zöld kéz, hasznos volt. Zárásaként, esetünkben később van értelme beszélgetni? Tehát kialakulhat egy megfelelő kapcsolat, ha mondjuk az ő részéről ez nem eszeveszett szerelem? (Mondjuk annyira az enyémrol sem)
2020. ápr. 16. 16:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sokkal tartósabb és tartalmasabb kapcsolatot tudsz vele kialakítani, mint ahol a nagy és vak szerelem felülírja a józan észt, és az abból fakadó későbbi problémákat. Semmire sincs garancia.
2020. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hasonlóan gondolkodtam én is. Köszönöm szépen mindenkinek!
2020. ápr. 16. 18:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki menni akar annak segíteni kell csomagolni, had menjen.
2020. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engedd el.

Ha igazán fontos lenne számára a kapcsolatotok és igazán szeretne, meg sem fordult volna a fejében, hogy időt kérjen.

Hidd el, találsz olyan lányt, akivel eszeveszetten szeretni fogjátok egymást és működni is fog... Ezt pedig hagyd meg egy jó leckének/tanulópénznek.

2020. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen! Remelem így lesz. Ment a zöld kéz.
2020. ápr. 19. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!