Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy láncdohányossal?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 21:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
58 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Mivel én is dohányzom, így igen. Mondjuk mit takar a láncdohányos neked? Napi hány szál? Nekem 1 doboz azért elég 1,5-2 napra.

Ha amúgy igényes vagy és nem cigiszagúak a ruháid, nem mentek tönkre miatta a fogaid, stb. Akkor igen.

2020. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

A lancdohanyos kb egymas utan gyujtja a cigiket..

Ismerek ilyen szemelyt, napi 3 dobozt sziv el, ami nem csupan a fogain latszik meg...

Olyan pedig nincs, hogy valaki lancdohanyos es ne erezni rajta a kemeny cigi szagot. Szinte a bore is beissza..

Kizaro ok!

2020. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Azért belegondolni is rossz, hogy egy ilyen ember mennyi pénzt füstöl el egy hónapban. Abból azért sokminden mást is lehetne fizetni, így ez idővel tuti veszekedés tárgya lenne.
2020. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre alapvetően nemet válaszoltam volna, aztán másfél hónappal ezelőtt mégis összejöttünk egy fiúval, aki elég sokat cigizik. Viszont úgy vagyok vele, hogy ez az egyetlen rossz tulajdonsága, szóval elnézem.
2020. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Semmiképpen sem.
2020. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
nem hinnem, mivel en nem dohanyzom es szamomra igencsak taszito is a cigi, erezni is a masikon, hajan, ruhain, kezen, szajan.. plusz idegesitene is, hogy allandoan ragyujtana uton-utfelen.
2020. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
NEM.
2020. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

#1 te nyilván nem fogod érezni a szagoz, mivel te is füstölsz mint egy gyárkémény. :)


Láncdohányosssal? Nem. Lol

2020. dec. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Kizárt dolog, mivel asztmás voltam régen és még mindig nagyon zavar az erős füstszag, por, ilyesmi. Folyton kapar a torkom a cigiszagtól, az orromat csípi, meg hát büdös, káros, beissza az én ruhám/hajam is, tehát nem csak magát rombolja. Plusz az a pénz, amit elver erre.. hát, arról nem is beszélve, hogy látszik az arcán/fogain, aki dohányzik.
2020. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha mellé anyagilag csudamod el van eresztve. A dohányzás nagyon drága hobbi.
2020. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!