Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért teszi állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért teszi állandóan szóvá, hogy az ő lakásában élünk és, ha közös házat veszünk, akkor is ő lesz a nagyobb rész tulajdonosa, mert én nem tudok annyit beleadni a közösbe?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hol van a helyem és nem pályázok az ő pénzére, de nem értem, hogy miért kell ezt mindig szóvá tennie. Közben, meg elvárja, hogy legyek vidám és jókedvű, miközben mindig emlékeztet, hogy én csak egy vendég vagyok nála.

Pedig nem arról van szó, hogy eltart, én is beleadok a rezsibe, fizetem a bevasarlasokat stb.


2020. dec. 30. 10:22
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Én is erre szeretnék választ kapni, hogy egy férfi miért mond ilyeneket? De csak az oltást kapom.
2020. dec. 30. 10:49
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha többször kihangsúlyozza, akkor nem kezel egyenlő félként, vagy a "hatalmát" fitogtatja milyen jó dolgod van hogy ilyen jó helyen lehetsz, lerombolja az önbizalmad, megpróbálja elhitetni nélküle sehol se lennél. Nem tűnik komoly kapcsolatnak, ha vendégként bánik veled, én legalábbis azt szeretném, hogy a barátnőm otthon érezze magát nálam, nem kényelmetlenül.
2020. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki tudja, miért mond valaki ilyeneket, ne értetlenkedj már. NEM TISZTEL. Kész, ennyi, erről szól, nem kell magyarázni. Mondjuk magadat se tiszteled, ha beállsz egy ilyen darab szarhoz lábtörlőnek, szóval miért is tiszteljen.
2020. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
18%
Mert egy tipikus férfi.
2020. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%
Kérd meg, hogy álljon ezzel le. Ha nem teszi, lapát, és veheti teljes egészében magának a házat.
2020. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem tisztel, de tökmindegy mert úgyis vele maradsz. Téma lezárva.
2020. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Netto onbizalomhiany. Ezzel legyezgeti az egojat, a te kontodra. Ebbol igy egeszseges parkapcsolat nem lesz. Ezert nem (sem) kezdunk onbizalomhianyos emberrel. Ha onbizalom teren nem tud elerni egy egeszseges szintet, az az ember mindig kulso megerositesre fog varni, ami sosem lesz allando. Egyreszt faraszto folyamatosan a masik egojat tuningolni, masreszt sokkal konnyebb kivulrol bepofatlankodni egy harmadik felnek, ha tole megkapja ideiglenesen.
2020. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Ollókezű Edward ***** válasza:
97%
0 tisztelet = 0 szeretet az én értelmezésemben, de lehet, hogy nincs igazam. Kérdező, semmi jót nem látok a kapcsolatodban. Ne félj, ha talál egy olyan nőt, akit tényleg szeret, csont nélkül ki fog p!cs@zni az ingatlanból, beköltözteti az új macát, akire majd boldogan dolgozik egy szó nélkül. Tudomásul kell venni, hogy a férfiak másképp működnek, jobb híján anélkül is együtt tudnak élni egy nővel, hogy szeretnék őket.
2020. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nezd,a mi helyzetünkben én vagyok az,aki a fejünk fölötti fedelet biztosította.Soha nem tettem szóvá,és nem is fogom.

Én egy szerető társsal akarok egyűttélni,nem egy alberlővel,vagy ügyféllel,esetleg egy cseléddel,akinek hálát kell mondania minden áldott nap,hogy van hol laknia.

A te barátod egy paraszt.


50F

2020. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő csak uralni akar téged...
2020. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!