Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért teszi állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért teszi állandóan szóvá, hogy az ő lakásában élünk és, ha közös házat veszünk, akkor is ő lesz a nagyobb rész tulajdonosa, mert én nem tudok annyit beleadni a közösbe?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hol van a helyem és nem pályázok az ő pénzére, de nem értem, hogy miért kell ezt mindig szóvá tennie. Közben, meg elvárja, hogy legyek vidám és jókedvű, miközben mindig emlékeztet, hogy én csak egy vendég vagyok nála.

Pedig nem arról van szó, hogy eltart, én is beleadok a rezsibe, fizetem a bevasarlasokat stb.


2020. dec. 30. 10:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól tart, hogy a vagyonára pályázol. Érdemes lenne elbeszélgetni vele, hogy hosszútávon tervez-e veled, mert a házasságban nincs enyém tiéd, ott minden közös ideális esetben. Nálatok meg nem nagyon akar a fiú közösködni, ez nem feltétlenül megvetendő, csak akkor ne rabolja az idődet, ha te esetleg többre vágysz.
2020. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam neki, de mindent tagad.
2020. dec. 30. 20:05
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon bántana, ha folyton a fejemhez vágná, nem tudnám tolerálni hosszú időn keresztül.
2020. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat: MENEKÜLJ!
2020. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!