Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb vagy a kevésbé rossz?

Figyelt kérdés
Valaki, akivel nem illetek össze, teljesen más az életritmusotok, de tudod, hogy nagyon szeret, és bármilyen nehéz helyzetben kitart melletted, sosem hagy el. Vagy az ellenkezője, akivel tök jó minden, összeilletek, de tudod, hogy nem olyan erős a kötelék, és adott esetben otthagyhat majd.
2020. dec. 30. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mind a kettő egyformán rossz, más okokból de az eredmény pont ugyanaz a boldogtalanság. Ennél a két opciónál ezerszer jobb egyedül lenni.
2020. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Egyik sem kevésbé rossz a másiknál. Idővel boldogtalan leszel, bár más okokból.
2020. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő rossz, egyiktől se leszel boldog.
2020. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy mennyire szeretem az adott embert. Attól, hogy más az életritmusunk, és nem illünk össze, attól még szerethetem 100%-osan az első illetőt. Akkor inkább azt választanám.

Ha az a lényeg, hogy én nem szeretem igazán az 1.-t, akkor nekem a 2. jobb lenne, még ha elég sz.r lenne az is. Bár akkor inkább keresnék egy 3.-at.

2020. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az a jó, amelyik éppen nincs. Exemmel nagyon erős érzelmeink voltak, de egyáltalán nem illettünk össze. Most találtam hozzám illőt, de nem vagyok szerelmes. Sehogy se jó.
2020. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan kéne, aki kb. ugyanannyira szeret, mint én őt. De ezt a legnehezebb megtalálni persze, viszont akkor meg inkább egyedül, mintsem én loholjak, vagy ne tudjam szeretni a másikat.
2020. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!