Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti várjátok azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti várjátok azt hogy kimondja a barátnőtök azt, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Vagy elég nektek az is, ha érzitek? Én nem mondtam még soha ki neki, de minden nap éreztetem vele. Simogatom, ölelgetem, sokat mosolygok rá, mert imádom mindenét. Ebből tudni fogja nem? Majd idővel szeretném neki megmondani, de még várok. Vagy nem jól teszem?
2010. aug. 13. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már pl egy éve együtt vagytok és akkor mondod, az kicsit fura.

De ha 1-2 hónap után az korrekt.

2010. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem elég.

Mondd el neki.

2010. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A megfelelő pillanatban el is fogom neki mondani. Csak nem akartam, hogy olyan csöpögősnek találjon. Mert vannak férfiak akik ezt nem szeretik.
2010. aug. 13. 14:56
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Már régen mondanod kellett volna... -.-''
2010. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem várjuk!

Mert már követi is egy kérdés:

-És te?

2010. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

..nekem is ezeket csinalja a parom es mondja aztis h imad .akkor biztos ugyvaan

es azer jolesik nekem amikor elmondja h szeret vagy imad..szerintem egy megfelelo pillanatban mond el neki.:)

2010. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 CukrosVirsli ***** válasza:
Egyáltalán nem csöpögős ha azt mondodod neki amit érzel h szeretlek, CSak Örülni fog neki Hidd el!!!
2010. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez függ attól, hogy mennyi ideje vagytok együtt. Meg szerintem attól is, hogy ő már mondta-e.. Én lány vagyok és nem én mondtam ki előbb. Bár nem is ezen agyaltam, hogy ki mondja előbb és mikor mondjuk. Lényeg, hogy éreztesd vele, de ha így érzed, korrekt a dolog.
2010. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Attól tényleg függ, hogy mennyi ideje vagytok már együtt, hiszen az a szó, hogy szeretlek, az akkor igaz, ha már teljesen ismered, elfogadod minden hibájával, szokásával, én pl nem tudtam egy hónap után mondani, sőt kettő utána sem, és ezzel mindketten így voltunk, mert még nem ismertük ki teljesen a másikat. Szóval az én esetemben vár az a szó. :) De kinek hogy. Relatív. Minden jót!
2010. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hú már jó pár hónapja együtt vagyunk, de még ő se mondta ki. Viszont kifejezi ő is mindenféle gesztussal.
2010. aug. 14. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!