Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézik le a "fiatalabbakat"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a "fiatalabbakat"?

Figyelt kérdés

Olvastam már nem is kevés olyan kérdést ahol "szerelmi gondjaival" küszködő 11-12-13 évesek voltak! Ezeket mindig letolták, hogy kocsizzon, barbie-zon, játszogasson... Most ezt miért kell? Nem ovodások, a legtöbb gyerek már 2. osztály körül abbahagyja a kis kocsizást, meg a barbie-zást!

És innen senki nem volt még szerelmes 6. osztályban? Vagy nekik nem szabad? Ebben a korban nem keresi mindegyik gyerek a szexuális együt lét esélyét, de van olyan is igen, de nem mind! Akkor miért kell lehurrogni őket?


2010. aug. 13. 15:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
64%
A kérdezőnek igaza van és erre én is kiváncsi lennék. Mikor nem irnak semmi olyat hogy leakarnak egymással feküdni hanem csak azt irja hogy szerelmes meg tetszik neki meg stb. 13/l
2010. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

A legnagyobb gond igazából az, hogy nem is próbálnak meg gondolkozni a helyzetükön, rögtön kiöntik a számukra feszültséget okozó tartalmat az internetre, így sosem a saját véleményük szerint cselekszenek, hanem a válaszolók véleménye szerint.

Ha a saját életüket élnék, és nem azt, amit látnak, 10-13 évesen legóznának, 13-15 évesen meg fagyizni járnának.

2010. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Mert szeretik nagynak érezni magukat az ilyen emberek.
2010. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy szerelmes, tanácsot kér nem gáz! Az inkább hogy kérdezi 12 évesen h ciki h szűz e, vagy hogy tegnap lefektette valaki mostmeg lehete terhes mert a macit a bal oldalára tette nem a jobbra, és nem volt jóéjtpuszi sem! Tanuljon, játszon az a nekivaló! Ennyi!
2010. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, hogy az egyik terhes barátnőmet elkísértem ultrahangra. Az abortuszra váró lányok mellett mentünk el.

Felnőtt nő nem is volt közöttük, sőt a 80%-a szerintem nem volt több 14-nél, mindegyik mellett ott ült az édesanyja, és szorongatták egymás kezét.

Na ezért kell leoltani őket, hogy észbe kapjanak, mielőtt ők is ott fognak kikötni. Ez nem lenézés, csak visszajelzés másoktól, hogy nem érdemes genyós kézzel matatni 11-12 éves kislányok lába között, mert ők még fel sem érik ésszel mit is tesznek, vagy hagynak.

2010. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
65%
ezt én sem értem. és idegesít amit az utolsó mond az is jójó ezek a kérdések tényleg bénák és nem helyénvalóak de akkorsem a játékmaci való nekik.
2010. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert korai a dolog. Én tényleg nem akarlak bántani, de sehol sincsenek azok az érzések egy igazi szerelemhez képest. És egyszerűen a sok gyerek összetéveszti a "tetszik és jól érzem magam vele" tipusú érzést az igazi szerelemmel. nem tudom ezt jobban megfogalmazni. felnőttként meg fogod érteni. a ti generációtok az első, szerintem, aki ennyire korán kezdi a médiának és a szabadosságnak "hála". én egyel korábbi generáció vagyok és mi ilyen korban nem foglalkoztunk ezzel... ha tetszett egymásnak két 11-14 éves, akkor sokat lógtak együtt (a haverokkal), és max 14 évesen elcsattant egy ártatlanabb csók. 16-18 évesen vesztették el a lányok a szüzességüket. most meg mindenhol azt olvasni hogy a 11-14 évesek olyan komolyan veszik magukat, mintha 30 éves fejjel hősszerelmesek lennének, és nemi életet élnek. Ezért.
2010. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
Én nem voltam szerelmes általános iskolában.
2010. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem azért lesz valaki szerelmes, mert azt hiszi az a normális, vagy mert látja az interneten, hogy mások is szerelmesek.....

Egyszerűen csak megtörténik. És 14 éves kor alatt általában még ártalmatlan. Még nem sexelni akarnak, csak együtt fagyizni, sütizni, mozizni.

Mellesleg egy 12 éves is képes ugyanúgy megélni egy szerelmi bánatot, mint egy 30 éves. Lehet, hogy nem értik még annyira, mint egy felnőtt, de attól még ugyanúgy fáj, és rossz, és nem minden 12-13 évesnek van barátja, akivel meg tudja ezt beszélni.

2010. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy vannak olyan 11-13 évesek akik a korukhoz képest sokkal éretebbek. Én se értem miért szolják le szegényeket. Az én lányom még csak 13 éves és már szerintem az éretségileg már üti a 18 évesekét. Érettebb mint a 14 éves nővére.
2010. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!