Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézik le a "fiatalabbakat"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a "fiatalabbakat"?

Figyelt kérdés

Olvastam már nem is kevés olyan kérdést ahol "szerelmi gondjaival" küszködő 11-12-13 évesek voltak! Ezeket mindig letolták, hogy kocsizzon, barbie-zon, játszogasson... Most ezt miért kell? Nem ovodások, a legtöbb gyerek már 2. osztály körül abbahagyja a kis kocsizást, meg a barbie-zást!

És innen senki nem volt még szerelmes 6. osztályban? Vagy nekik nem szabad? Ebben a korban nem keresi mindegyik gyerek a szexuális együt lét esélyét, de van olyan is igen, de nem mind! Akkor miért kell lehurrogni őket?


2010. aug. 13. 15:02
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
15:16 B.uzi-e vagy?:D:D Nem voltál szerelmes általánosba? Az grat:D:D egyébként azért mert élvezik hogy idősebbek és ez az egyetlen kifogásuk mert szánalmasak.Énis 13 vagyok és engem is hurrognak de csak földbe kell oltani és meglátod lesz valami tekintélyed én igyvagyok:D
2010. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy 11-13 éves korban elkezdik érdekelni őket az ellenkező nem az természetes és nagyon is hasznos, mert a jövöben őket jobban segiti kibontakozni. Higyjétek el taspasztalatból mondom:) 17/L
2010. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ne siessetek el semmit! Mindennek meg van a maga ideje. Ne ugorjatok bele dolgokba előbb, mint ahogy azt Ti tényleg szeretnétek, csak azért, mert más / osztálytárs / barát / rokon / szomszéd, stb azt már megtette.

Legtöbbször azért kapjátok ezeket a válaszokat, hogy ti még kicsik vagytok, mert 14 év alatt a gyermekek igenis a szülők felügyeletére vannak bizva. A lányok előbb érnek mint a fiúk, ez igaz, a fiúk komolytalanabban. Majd olyan 20 fölött kezdenek kb utolérni titeket :)

14 éves ill. fiatalabb fejjel az ember még sajnos elég keveset tud az életről, mert egy remélhetőleg olyan optimális burokban él, amit a szülei, az iskola, a "védő környezet" alkot. Amikor majd befejezitek a tanulmányaitokat, akkor kezdtek majd csak igazán tapasztalatokat gyüjteni.

Utólag visszagondolva én még 18 évesen sem igazán tudtam mit várok az élettől, amikor olyan döntések meghozatalára kértek, hogy pl mi szeretnék lenni, mit szeretnék tanulni ill. dolgozni. Majd meglátjátok, hogy ez most igy lehet hogy egyszerűnek tűnik, de majd akkor is valószínüleg a szüleitek tanácsai alapján jelöltök majd meg iskolákat vagy választatok foglalkozásokat, mert 18 évesen sincs az embernek elég tapasztalata, egyszerűen még túl fiatal.

Hát még 14 évesen...

Több országban a nagykorúság határát 21 évben állapitották meg. És azt kell mondanom, hogy az már talán jelent egy döntésképes embert, aki már talán tapasztalt az életből vmit vagy már olyan értelmi szinten van, hogy önálló döntéseket képes hozni, amik után felelősséget is tud vállalni.

2010. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
ez engem is nagyon zavar, mert én alapból olyan társaságba/környezetbe vagyok hogy nálam 2-3 évvel idősebbekkel vagyok körülvéve, és enegm is folyton ezzel cikiznek...
2010. aug. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Olvastam egy ilyet:

Amúgy vannak olyan 11-13 évesek akik a korukhoz képest sokkal éretebbek. Én se értem miért szolják le szegényeket. Az én lányom még csak 13 éves és már szerintem az éretségileg már üti a 18 évesekét. Érettebb mint a 14 éves nővére.


Na a kislányod mit gondol a BP olaj katasztrófája , hogyan hatott ki obama népszerűségére ?

2010. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
17/f
2010. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Jaj ne fárasz kérlek.
2010. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Mi a fárasztás? Kifejtenéd?
2010. aug. 23. 03:09
 29/30 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. :/ 13/L
2015. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

XD Haha.. fogalmam sincs miért írtam az utolsó előtti kommentelést.. de a véleményem nem változott.. Így visszatekintve "rossz" volt, hogy anyuék soha nem engedték, hogy legyen 13 évesen "barátom". Persze nem komolyak az ilyen kapcsolatok, de a lánynak/fiúnak ad egy nagy önbizalom löketet, hogy tetszik valakinek stb.

:D

2015. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!