Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis hogy teljesen tonkre ment az onbizalmam, mert meg tudtam hogy a paromnak masok is tetszenek??

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha van valakinek önbizalma azt senki se tudja elvenni se rombolni!!!

Tedd magad először is rendbe

Nem a ffi a hibás ha te igy érzed!!

Ha igy érzed viszont, akkor keress olyat aki mellett nőnek érezheted magad


30 N

2020. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem normális.
2020. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem normális.


Tetszeni mindenkinek sok ember tetszik. Akár szereti a párját akár nem.

2020. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Stabil ember lehetsz. Ja nem
2020. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Milyen önbizalom az, ami ilyen piti dologtól tönkremegy? Megsúgom, hamis, rossz alapokra épített kamu szar.
2020. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Ami nem volt, az nem mehet tönkre.
2020. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Évek óta kapcsolatban vagyok és megőrülök a barátomért, a legcsodálatosabb embernek tartom és remélem egyszer feleségül mehetek majd hozzá, ennek ellenére se vagyok vak és igenis bevallom, hogy szoktak külsőre tetszeni emberek. Ahogy neki is. Nincs ezzel semmi baj, nem kell csukott szemmel élnünk csak azért, mert együtt vagyunk. Semmit nem tennék soha ezekkel az emberekkel, de attól még észrevehetem, hogy 1-1 kollégám jóképű, vagy az utcán bárki. Nincsenek tiltva. Neki se. Nyilván tisztelettel vagyunk egymásra, ha együtt vagyunk, nem meresztjük a szemünket másra. Nem is beszélünk erről a másiknak. De ebben nincs semmi ciki, amíg csak a tetszésig megyünk el. Ha ebből kezdeményezés, beszélgetés, találkozás lenne, az már nyilván nem férne bele soha.


22N

2020. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert neked a párodon kívül nem tetszik senki? :D
2020. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Látom itt mindenkinek betonbiztos önbecsülése van. Én megértelek, kérdező. Nyugodtan rámírhatsz privátban, beszélgethetünk, ha gondolod.

30N

2021. jan. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!