Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok tartalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok tartalmas, mélyebb barátságokat kialakítani?

Figyelt kérdés
Ha egy beszélgetés elkezdődik/folytatódik, a későbbiekben megakad az érdeklődés és felszínes marad a kapcsolat,valamint később is inkább én szoktam kezdeményezni a beszélgetést. Mintha érdektelenné válnék egy idő után. Miért van ez?
2021. jan. 1. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből ezt nem lehet kideríteni. Nulla használható információt adtál meg ahhoz, hogy érdemi választ lehessen adni a kérdésedre.
2021. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert csak egyhelyben toporgás az egész, egyikőtök sem elég egyértelmű és/vagy nyitott ahhoz, hogy ez tényleg barátsággá fejlődjön.
2021. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen, szóbeli kommunikációban a szöveg hatása max 10%, a többi 90 a szöveg előadásmódja + testbeszéd... ez ma már köztudott (ha van pontosabb szám, majd kijívatanak), és ez is csak a jéghegy csúcsa! Érdemes utánaolvasni, hogy milyen egyéb folyamatok zajlanak még ezen kívül is az emberben! A kimondott, szöveges információk csak töredéke mindannak, amit átadunk. Amióta ezt elkezdtem kapisgálni, elkezdtek megváltozni a kapcsolataim is, jó irányba. Egyébként hasonlókkal küzdöttem még te, de még ma is túl gyakran érzem azt hogy "elfogy a téma". Akinek nincsenek ilyen problémái az ezt nem fogja föl, azt hiszi, hogy amit mond, annak van olyan súlya hogy figyeljenek rá.
2021. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legfontosabb, hogy mindkét fél azonos szinten mozogjon a lehető legtöbb területen. Ha ez megvan, akkor erőfeszítés nélkül alakul ki mély barátság, fenntartásával kell foglalkozni csak.


Másik, ha kevésbé ilyen emberrel találkozol, több erőfeszítést kell tenned hogy megértesd magad, irányítsd a beszélgetést, pozitív oldalad add és jól kommunikáld ki magad, megtaláld a harmóniát a kettőtök között. Ezt gyakorold ki.

2021. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Nemcsak 1 emberre gondoltam, hanem úgy általában. Kapcsolatot teremteni aránylag könnyen megy. Csak úgy érzem h a személyem unalmas. Én introvertáltnak gondolom magam, mások szerint nem vagyok az. Szóval előző alkalmakkor beszélgetek valakivel/valakikkel, később még észre se vesz/vesznek. Talán ti is tapasztaltatok ilyet, de ha csak ilyen van az gyanús. Rossz a személyiségem, lehet. Gyorsan elfeledkeznek rólam, olyan szürke egér-típus vagyok. Nem sirankozom, de az élet ezt mutatja, persze nem adom fel...
2021. jan. 2. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!