Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy haver lehet ennyire fontos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haver lehet ennyire fontos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátomnak van sok jó barátja és haverja, akiket kedvelek és szoktunk is velük együtt programokat csinálni. A gond az, hogy nemrég bejött a képbe egy új/régi haver, elvileg régen ismerte, de utána több évig nem is hallottak egymásról, majd most megint elkezdtek haverkodni. Ez az új haver pedig nagyon rászáll a páromra, szó szerint múltkor kérdezni akart tőle valamit és egymás után hatszor hívogatta. Tudom mert épp úton voltunk párommal és folyamat csörgött a telefonja, mondta is, hogy megint az a srác hívja és már elege van. Azóta viszont a párom folyamat felveszi ha hívja, segít neki, szó szerint úgy érzem a srác csak ugráltatja. A páromnak mondtam is, hogy kihasználja a srác, ő is elismerte, de ennek ellenére nem rázta le és mindig ott van neki. Nekem pedig elegem az egészből. Múltkor délután a srác is velünk volt, és alighogy elment már hívta is a párom, hogy segítsen neki. Ezen borzasztó felhúztam magam és közöltem a párommal, hogy még egyszer nem akarom látni. Holnap mentünk volna kirándulni és valahogy kiderült, hogy a srác is jön velünk. Párom azt mondta, hogy próbálta lerázni, de nem tudta. Sajnos ezen is nagyon felhúztam magam és mondtam neki, hogy akkor majd én megmondom, erre az volt a válasz, hogy miért hozom ilyen helyzetbe? Mondtam neki, hogy akkor menjen a sráccal, mert én így nem megyek, és most nem tudom mivan. Azóta nem jött szóba a dolog, és fogalmam sincs mi legyen. Eddig minden rendben volt, jófej barátai és haverjai voltak, de ennek a mostaninak nagyon nagy arca van és elegem van, hogy szó szerint csicskáztatja a párom. Ha holnap inkább vele megy, nem tudom mi legyen. Szerintetek?


3 és fél éve vagyunk együtt.


Ő 28F, én 28N



2020. dec. 11. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Az is lehet, hogy a barátod egyszerűen csak olyan típus, hogy képtelen elküldeni valakit vagy nemet mondani, a haverja meg gondolom, szingli, hogy ennyire ráér mindig.

Ha ketten mennének el végül, én a szakításon is elgondolkoznék, tutira nagyon megsértődnék.

2020. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen az lemaradt, hogy ez a haver nemrég szakított a barátnőjével 5 év után. Múltkor mesélte.
2020. dec. 11. 18:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis a lány szakított vele.
2020. dec. 11. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác szállítja a barátodnak a drogot. Egyik exem is hasonlót művelt le mikor lebukott vele miért járkál hozzá folyamatosan
2020. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked is legyenek barataid,akikkel talizol.

Nalunk is volt ilyen szakasz,aztan elkoltoztek kulfoldre. Haha.

2020. dec. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!