Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselnétek hogy a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselnétek hogy a párotoknak ilyen fontos egy másik làny? Elhinnétek hogy ez baràtsàg?

Figyelt kérdés
Pàrom 29 éves, a làny 20, és egyedülálló. Azt állítja soha nem volt köztük semmi, de azt azért bevallotta veszekedés alatt hogy régebben ő össze akart jönni a lànnyal, de ez àtalakult állítólag, és most ők barátok teljes mértékben. Még hinnék is a férfi nő barátságban ha ez mondjuk egy gyermekkori barát lenne, akivel tényleg soha nem néztek úgy egymasra. De ők mindössze 2 éve ismerik egymást. És engem ez a szintű kapcsolat nagyon kezd zavarni, mi csak 2 hónapja vagyunk együtt, szóval én is most látom egyre jobban az életét. És azt látom hogy ezzel a lánnyal napi szintű a kapcsolat, folyamatos messenger beszélgetés, gyakran telefonálnak is, és bármi van a párom ugrik neki, ráadásul minden baráti összejövetelre elhivja a lànyt is, gyakran át is mennek egymáshoz. Nem tartom őt egy hazug szar embernek, elhiszem hogy eddig nem volt köztük semmi, inkább az aggaszt hogy a jövőben mi lehet... Mindig arra gondolok, ha mi épp összeveszünk és majd nála keres lelki támaszt, akkor vajon nem e fordul ez àt testi vigasztalàsba is. Nyitott voltam rà, találkoztam velük párszor, és eddig nem láttam különösebb jeleket ami aggodalomra adna okot köztük. Viszont nem értem mit eszik rajta, számomra unalmas beszélgető társ, és gyereknek érzem (én is 29 vagyok), szóval nem hinném hogy mi hármasban programokat fogunk szervezni. Egyre többször gondolkozom a szakításon miatta, mert úgy érzem nem tudok bízni, féltékeny vagyok, és gyűlölöm mikor éppen egy szép estét töltünk együtt kettesben, erre megszakitja az hogy írogat neki a làny, ő meg persze egyből válaszol. És ha bármit mondok ezzel kapcsolatban, akkor hisztisnek vagyok nevezve, féltékenynek, és jön ezzel a szöveggel hogy a barátok fontosak, ő ugyanolyan fontos neki mint a férfi baràtai, ezt jó lenne ha elfogadnàm végre, mert ha nem akkor hagyjuk is egymást.
2021. jan. 2. 15:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok azóta?
2021. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!