Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja hogy ő nem hitegete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja hogy ő nem hitegetett. Pedig szerintem igen. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy srác azt mondta nekem hogy tetszek neki túl nagy a korkül.(szerinte) (am én15 ő 19) de azt mondta hogy tetszek neki és csomó mindent mondott tett amiből látszott hogy van köztünk vmi de nem lett semmi mert nem volt ideje mert ő mindig bulizni járt és akkor is oda ment amikor elvileg nekem ígérte meg hogy velem lesz de bocsánatot kért szóval éreztem hogy van köztünk vmi de még sem lehet vmiért. Most meg 1szerűen még ő néz hülyének engem hogy az a gáz hogy belészerettem, és én tényleg szeretem és mi volt ezt ha nem hitegetés?
2010. aug. 13. 19:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék...velem is kb ezt a játékot próbálta játszani egy srác és pont 19 ő is :D...jobb ha elfelejted, én is tudom milyen nehéz(érzem), de nem tehetsz mást.Sok sikert:)
2010. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
:/ hát megszívtam, jobban mint ő az biztos...csak az a durva hogy azt sem érti nekem most mi bajom van :S
2010. aug. 13. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!