Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan egyoldalúan vonzódo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan egyoldalúan vonzódok a barátnőmhöz, mit tegyek hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés

A barátnőm számomra külsőre a numero uno, tökéletes. Ez fordítva sajnos nincs így, ő nem vonzódik felém, vagy max. semleges. Más nők szerint én is jó pasinak számítok külsőre, azonban én egy humortalan, visszahúzódó, tinédzser koromban a lúzerek közé tartozó férfi voltam. Akkoriban az, hogy egy ilyen tökéletes nő észrevegyen, annak 0 volt az esélye. A barátnőmmel 34 és 35 évesek vagyunk, túl egy-egy váláson. Úgy érzem, hogy én "maradtam" így a végére neki. Szeretnék ezen változtatni. De nem tudom melyik taktikát folytassam?


-Sz*rjam le, éreztessem vele, hogy nem olyan nagy szám nő?

-Éljünk így tovább, hogy én megveszek érte, ő meg összeszorított fogakkal elvisel engem?

-Tartsak mellette szeretőt? (Nincs értelme, mert az nem én vagyok, ráadásul a szeretővel való szex közben úgyis a barátnőmre gondolnék...)


2021. jan. 4. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt hiába csinálod, max otthagy a francba, ha játszod a fejet. Egyébként is gusztustalan máson kiélni a kisebbségi komplexusod. A többit nem is méltatom. Ha ennyir szar a helyzet, akkor miért is nem szakítasz önérzeteskedés meg puffogás helyett?
2021. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod hogy te nem vagy neki elég jó?

Konkrétumok?

2021. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy van melletted valaki, pláne ha jó nő!
2021. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha problémád van, vele közöld.

Ha nem változik, vagy nem érdekli, akkor szakítás.

Egyet biztosan tudok: ha olyan pasim lenne, aki hirtelen tahó lesz, ès nem törődik velem, szólnèk neki, hogy jó lesz, ha ezt befejezi. Ha folytatnà, repülne. Én mondjuk eleve nem lennék olyannal, aki iránt közömbös vagyok, de még ha îgy is lenne, ès hirtelen úgy gondolnà, hogy “megleckéztet”, kivágnàm.

Szerintem légy őszinte, az a legjobb.

2021. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tud rám "beindulni". Pár havonta előfordul, hogy elkezdenek rámászni az ágyban, befeszül, majd kitör belőle, hogy "nem megy, nem kívánlak egyszerűen, nincs kémia feléd... kész".

Ha össze is jön a szex, akkor a barátnőm kb. egy gumibabával egy szintet nyújt, magyarán hagyja hogy beléélvezzek, se érintés, se puszi nincsközben részéről. Olyan mint egy fadarab az ágyban.

2021. jan. 4. 10:58
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts akkor.
2021. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értelek egyikőtöket sem.

Ő minek szenved, hogyha taszítod, te pedig minek alázod meg magad ezzel?

2021. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a búbánatnak vagytok ti együtt, de komolyan?
2021. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Jájj more ebbű baj lesz
2021. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom, a csaj is hülye, de te mégjobban.
2021. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!