Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan egyoldalúan vonzódo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan egyoldalúan vonzódok a barátnőmhöz, mit tegyek hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés

A barátnőm számomra külsőre a numero uno, tökéletes. Ez fordítva sajnos nincs így, ő nem vonzódik felém, vagy max. semleges. Más nők szerint én is jó pasinak számítok külsőre, azonban én egy humortalan, visszahúzódó, tinédzser koromban a lúzerek közé tartozó férfi voltam. Akkoriban az, hogy egy ilyen tökéletes nő észrevegyen, annak 0 volt az esélye. A barátnőmmel 34 és 35 évesek vagyunk, túl egy-egy váláson. Úgy érzem, hogy én "maradtam" így a végére neki. Szeretnék ezen változtatni. De nem tudom melyik taktikát folytassam?


-Sz*rjam le, éreztessem vele, hogy nem olyan nagy szám nő?

-Éljünk így tovább, hogy én megveszek érte, ő meg összeszorított fogakkal elvisel engem?

-Tartsak mellette szeretőt? (Nincs értelme, mert az nem én vagyok, ráadásul a szeretővel való szex közben úgyis a barátnőmre gondolnék...)


2021. jan. 4. 09:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak úgy érzed, valóban te maradtál neki, lejjebb adta veled. Nem kell tenned semmi különöset. Ha túl lesz az expasiján és újra szerelmes lesz, úgy fogsz repülni, hogy a lábad se éri a földet. Kell ez neked?
2021. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#5: ez nagyon durva.


Még durvább amiket, mint lehetséges lépések felsoroltál. Miért nincs közte olyan, hogy elkezdesz tornázni, jobban adsz a külsődre, célutdatosabb emberré válsz, stb.?


Mindenesetre ha konkrétan undorodik tőled a nő, nem a párod, csak együtt éltek. Nem biztos, hogy veled van a baj, lehet, hogy szexuális traumái vannak előző kapcsolatokból. Párterápiát próbáljatok ki.

2021. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kuka
2021. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
hát te hülye vagy, az elején még azt hittem, hogy azértr van szex, elvagytok, csak a csaj nem oylan lelkes mint szeretnéd, nem csillog a szeme mikor rád néz stb. Na de ez a nő konkrétan a szemedbe mondta, hogy nem tetszel neki, nem indul be rád, nincs kémia. Minek vagytok együtt, pénzeled, lakást adsz? Ő csak kihasznál, cserébe pár havonta nagy nehezen megdughatod. Azért nem kellesz neki, mert egy önbizalomhiányos senki vagy, aki megalázkodik. Nekem is volt oylan pasim, akivel már szakítani akartam, mondtam neki ismerkedni akarok mással, azt mondta jó, rendben van, majd mikor közelebb jött a gépemhez ahol egy pasival flörtöltem, mondtam ne nézd, azt mondta jó, jó bocsi. Belement volna ebbe a megalázó helyzetbe is hogy pasizzak mellette. Hát pár nap alatt ki is lett dobva, amúgyis ki lett volna. Undorítóbb nincs egy nő szemében mint egy térdelő, megalázkodó pincsi kutya. Amúgy ha nincs kémia, nincs kémia. az én exem is csak rám erőltette magát, futott utánam, kinyalta a seggem, fél év után hagytam magamra mászni, de a szexet én se kívántam. Nem is tudom miért mentem bele ebbe az egészbe, a végén már úgy éreztem magam, mintha megerőszakolna, pedig közös beleegyezés volt. Ha nincs kémia, az azért van mert a teste azt jelzi, nem megfelelő a genetikád számára. a szagok, az arcvonások, a mpozdulatok azok, amik küldenek egy jelzést a tudatalattidba, amik jelzik kell-e ez a nő avgy férfi vagy sem. Egyiknek bejön, másiknak nem. Nincs ezen mit filózni.akármiylen gazdag lehetsz, akárhogy átszabhatod a képed, akárhogy megtanulhastz kommunikálni, ha nincs kémia, nincs kémia. ez színtiszta biológia. ne erőlködj.Inkább keress oylat aki téged akar.
2021. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14-es: Köszönöm, hogy leírtad részletesen. Amúgy tudom hogy igazad van.

Pár hete nagyon összevesztünk, szemébe néztem, hogy közöltem vele: "Most azonnal összecuccolsz és hazaköltözöl." Erre azt mondja: "Megkönnyebbültem, hogy te mondtad ki". Erre elkezdett pakolni, eltelt 10 perc és rájött egy üvöltő-sikító tébolyult állapot, hogy hogy lehetek én ilyen szívtelen és nárcisztikus? Olyan hangosan üvöltözött, hogy minden szomszéd hallotta, volt aki át is jött, hogy hagyjuk abba mert már ezt nem bírja elviselni.


Egy szó mint száz, maradt minden a régiben. Együtt vagyunk, szex továbbra is csak ímmel-ámmal van.

2021. jan. 4. 14:37
 16/16 A kérdező kommentje:
12-es: a mások véleménye szerint a külsőmmel nincs baj, sőt, nagyon sok nő küldi a "jeleket", hogy bejövök neki, de miután megismernek rájönnek, hogy egy unalmas, humortalan, panaszkodó jófiú vagyok. Ettől meg a nők menekülnek. :(
2021. jan. 4. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!