Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan akiknél a nő szőrzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akiknél a nő szőrzete vagy szőrösödési hajlama okozott már párkapcsolati problémát?

Figyelt kérdés
Hogy oldottátok meg, vagy mi lett a folytatás?

2021. jan. 5. 13:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

A karantén kezdete óta nem szőrtelenítettem és, mikor megkérdezem a páromat, hogy zavarja-e, azt mondja, hogy nem. Pedig, ha mondaná, hogy zavarja, akkor szedném.


Sokaknak nem gond.

2021. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
98%

Senki sem borult ki még azon nálam, hogy borostás a lábam vagy a hónaljam. 3-4 naponta borotválkozom, hamarabb nem tudok és nem is volt szükség rá soha, kb alig látszik ennyi idő alatt, csak kicsit szúr. Pedig nekem erősebb a szőröm. A bajszom egy ideig gyantáztam, végül leszedettem ipl-el végleg, a szemöldököm meg szedem. Ennyi. Cserébe mindenki imádja a dús szemöldököm, a hosszú szempilláim és az erős, fényes loknijaimat, ami egy gyengébb szőrzetű ember hajtömegének a kétszerese. 😊


Szóval maximum azzal van baj, aki igénytelen.

2021. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát alapból önértékelési probléma, ha belegondolsz, hogy az egyik nemnek engedve van a szőr, a másik meg meg van szégyenítve emiatt. De ez már társadalmilag belénk van ivódva.


A férfi tolerancia meg... ugyanebből le lehet vezetni, hogy az ne pattogjon, akinek nem kell szednie a sokkal undorítóbb szőrét.


Pont ma láttam egy posztot facebook-on, szét voltak szedve a hónaljukat nem szőrtelenítő nők. Volt egy kép, szerintem nem annyira durván szőrös női hónaljról, és pont ezen gondolkoztam, hogy a félméteres hónaljszőrt a férfiaknak elnézzük, a nőknek meg a félcentisen is fújogunk. Pedig ha azt mondanám, hónaljszőr van a levesedben, nem állnál le megkérdezni, hogy férfi vagy női.

2021. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
11%

Igazából két dologgal lehet probléma:

a mellbimbód ne legyen szőrös, és - a karod sem.

Ha ez a kettő megy, a többit simán el lehet viselni.

2021. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
98%

én kifejezetten kedvelem a nők természetes szőrzetét (mint ezen a karanténos télen kiderült, még a lábszőrt is), ugyanakkor megértem azokat is, akik nem találják vonzónak.

párkapcsolati probléma szerintem inkább abból van, amikor a lustábbfajta ember azután, hogy leakasztott magának egy stabil párt, elhanyagolja magát, magasról tesz rá, hogy továbbra is vonzó legyen a másik számára.

2021. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
55%

"Ahol ez gondot okoz, ott az biztos hogy nem a szeretet, szerelem miatt vannak együtt. Aki szeret az szőrödt bőröstől."

én meg azt mondom, ha szereted a párod, akkor számít neked annyira, hogy már csak az ő kedvéért sem hagyod el magad (férfiakra is igaz: hány nő örülne, ha egy sima csókhoz is Marxot megszégyenítő bogárcsapdán kéne magát átverekednie?)

2021. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy valaki szőrös, még nem hagyta el magát.
2021. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

17 hát azért ilyen formájában nem igazán kelti az ápoltság érzetét:

[link]

2021. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
És akkorna férfiaknál elhagyás a szakáll, a nőknél meg ezer és egy dolog?
2021. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
#19 elhagyás alatt értsük azt, amikortól teljesen igénytelenül állsz a testedhez, és az ennek megfelelően fog kinézni. egy természetesre hagyott szakállat elég körülményes úgy karbantartani, hogy az emberek többségében ne keltsen igénytelen hatást.
2021. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!