Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen terveknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen terveknek kellene, hogy legyenek 20 évesen?

Figyelt kérdés

A párom és én is 20 évesek vagyunk. 5 éve alkotunk egy párt. Én már tervezném a közös életünket, a házat stb, ő rajta viszont azt látom, hogy ez távol áll tőle.


Neki fontosabb az, hogy milyen autót tud megvenni, amivel menőzni tud. Van neki egy autója, amit 2 éve saját pénzből vásárolt, viszont már most tervezi a következő megvásárlását, egy audi a6-ot és hogy hogyan tuningolja majd meg. Én ezeket hülyeségnek tartom. Szerintetek egy 20 éves férfinek milyen terveknek kellene, hogy legyenek?


Előre is köszönöm a válaszokat! 20/L



2021. jan. 2. 22:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hááát nézd.. ez inkább személyiségfüggő. Barátaim már 20-22 évesen is úgy álltak hozzá mint te. Nemsok, néhány ismerős aki ilyen auto fan, még 30+évesen is ezen éli ki magát. Persze ez általánosítás, mert kevés embert ismerek akinek ilyen tervei/hobbija volt.
2021. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%
egyelőre a tanulás a lényeg. 20 évesen a6os? Az nem rossz akkor sem, ha tizenéves kocsi. Nem kell a közös élettel még sokat foglalkozni
2021. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon fiatalok vagytok még. Én is 20 vagyok és nyilván vannak terveim (barátom mondjuk pont nem😂😅) de tisztában vagyok azzal is hogy az ember 20 es 30 éves kora között rengeteget változik.


A környezetemben rengeteg pár, jegyeződött el, házasodott meg, 18-23 közöttiek. En speciel ebben nem sok rációt látok, mert az idő sajnos azt igazolta hogy előbb-utóbb szét is mentek akik ilyen korán házasodtak.


Persze, hosszú jegyesség meg a kor sem biztosítek a jó kapcsolatra, de kétlem hogy ennyi idősen a legtöbb ember készen áll (és feltétlen miért is kéne) elköteleződni és "letelepedni".


A barátodat ha ezek nem érdeklik, igazából teljesen normális. Azért az ember általában előbb-utóbb beér. De most még nem is feltétlen kell.

2021. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen... Majd felnő
2021. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy 20 éves ma még gyerek. Mindenkinek van egy saját élete a maga döntéseivel, teljesen értelmetlen megmondani ki mit csináljon vele. Ha neki a tuning a fontos és egy Audi, akkor az, mindegy hogy te mondjuk házat akarsz. Sajnos ebből az fog következni, hogy így nem vele lesz.


Neki tedd fel ezt a kérdést, hogy mit akar 5 éven belül, mennyire gondolkodik közös dolgokban, családban, lakásban, mit tervez a pénzével a kocsin kívül. Tudd meg milyen gondolatok vannak benne veletek kapcsolatban, mennyire tartja komolynak az egészet. Mondd el te mit érzel, mit szeretnél, te miket tervezel a pénzeddel és tudja meg hogy közös ház a terved, azért akarsz dolgozni. Óva intenélek viszont, hogy 20 évesen ez egy nagyon komoly döntés, 5 éves kapcsolat ide vagy oda. Még csak most kezdtek igazán a felnőtt életetekbe belépni, és egy ilyen összegű tulajdon egy szakítás esetén nagyon csúnya következményekkel járhat. A helyetekben megnézném tudtok-e hosszútávon együtt élni egyáltalán, de ti tudjátok mit akartok.


Hogy van-e további jövőtök, azt nektek kell eldönteni, mérlegelve hogy reális célként miket tudtok kitűzni és azért mennyire tudtok együtt küzdeni.

2021. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%

inkább a kocsiját tuningolja, minthogy gyereket csináljon 20 évesen.


A többségnek nincs semmi terve.. megkérdezed tőlük, hogy hol szeretnének lenni 5 év múlva.. csak hebegnek habognak össze vissza. 30+os korosztály is ilyen.

2021. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Én inkább régi gondolkodású ember vagyok, ezért koncentrálnék a házra stb, mert a mai világban 2-3 év munka szükséges ahhoz, hogy valaki megtudja teremteni ezt.
2021. jan. 2. 22:47
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

7 Haha... *keserű röhögés*


Ha te ennyire komolyan tervezel már, akkor keress magadnak egy 5-8 évvel idősebb férfit. Ha nagyon komoly vagy és tényleg értelmes, akkor vele leszel egy szinten. Vele fogsz tudni hamarabb tervezni.

Egy 20 éves fiút semmi ilyesmi nem érdekel még jó 10 évig biztos.

2021. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%

Hát nemtudom....a szomszéd házat, atlag kb 80-100m2 56 millióért adták el. Semmi extra nincs benne. Nem Bp-ről hanem megyeszékhelyről beszélek. Oke frekventalt helyen van, de semmi extra nincs abban a házban, a szobák is furák.

Na most megnézem hogy te 45-50-50+ milliót 2-3 év alatt, 20 évesen, milyen munkával teremtesz meg.

2021. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Olcsóbbra gondoltam természetesen, például ami felújításra szorul, mert persze hogy 2-3 év alatt nem lehet ennyi pénzt megteremteni.


De éppen ezért, amilyen árak vannak, véleményem szerint minél hamarabb el kell kezdeni spórolni.

2021. jan. 2. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!