Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mell mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Most nem azért írok, hogy sajnáltassam itt magam, de nekem tényleg semmi mellem nincs.

Nem is kéne melltartót hordanom, mert nincs mit tartani rajta. Teljesen lapos vagyok, emiatt nem érzem magam nőiesnek. Néha azon gondolkodok, hogy egy kicsit elhízottab 5 éves kisfiúnak nagyobb melle van, mint nekem...😭😭😭


Viszont állítólag jó popóm és csípőm van (olyan latinos), de nem tudom elhinni, hogy ez tudná kompenzálni ezt... Sportos alkat vagyok. Erős lábak, feszes fenék,de fölül meg, mint az Alföld...


Teljesen kivagyok ettől. Régen is rengeteget bántottak emiatt az osztálytársaim...


Amúgy egy vékony, aranyos, mosolygós egyetemista lány vagyok. Sok hobbim van... zongorázok, festek, balettozok stb, szóval igazából vígan éldegélek, deeee nagyon el tudok keseredni és sokat sírok a "mellméretem" miatt, ha egyáltalán ezt lehet méretnek nevezni...😂😂😂


Mennyire számít a mellméret a fiúknak, ha úgy általában minden "Ok" a lánnyal?


Összességében az önbizalmam a mellméretemmel arányosan kicsi😅... na jóóó nyilván nem... de nem mondom, hogy az önértékelésem nem lenne nagyobb, ha a mérőszalag többet mutatna a mellbőség mérésénél...😅😂



2021. jan. 5. 20:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hozzád hasonló alkat vagyok, soha nem volt gond a kapcsolataimban. Egyébként fura, hogy a 20-as éveimhez képest nagyobb a mellem, miközben a súlyom és az alkatom nem változott.
2021. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2021. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

Engem nem érdekelnek a mellek. Nem nagy, csak formásabb hátsó terület már inkább számítana, de az se lenne feltétel. Cserébe nagyon szép arc és vékony testalkat kéne. De ezeknek a lányoknak meg én nem kellek :).


Bár valszeg egy 41 éves szűz faszi véleménye nem vagy kíváncsi :)

2021. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem zavarnak a kis mellek, sőt én kifejezetten szeretem őket.
2021. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

Figyi, ahány fél ember, annyi ízlés. Főleg, ha ilyesmiről van szó. Biztosan lesz, akinek emiatt nem tetszel majd, de ha másmilyen lennél, akkor más miatt nem tetszenél egyeseknek. Teljesen mindegy, mindenkinek soha nem fogsz tudni megfelelni, de a legjobb, hogy nem is kell.

Hozd ki magadból külsőre, belsőre a maximumot, amit tudsz, és kész. Nem kell ezzel többet foglalkozni.

2021. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
Ha az a popsi tényleg jó, akkor semmilyen szinten nem zavarna. Az összkép a lényeg, a sportos alak.
2021. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
Engem zavarna.
2021. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%

Ilyesmi alkat vagyok én is, soha nem volt gond a kapcsolataimban emiatt.

Már férjnél vagyok, most várjuk az első babánkat. 🥰

2021. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem zavarna.
2021. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

Abszolút nem zavarna, sem párválasztásnál, sem szexnél (ha jobban belemennék, akkor is abszolút huszadrangú a mellméret, rengeteg fontosabb dolog van).

30/F

2021. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!