Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem zavarna ha a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem zavarna ha a párodnak régen a nagy mell jött be, neked meg nincs nagy?

Figyelt kérdés
A páromnak az exeinek, ahogy láttam, mindnek nagy melle volt, rá is kérdeztem hogy neki ez jön be, és annyit mondott, hogy régen ez jött be, de ugyanúgy szereti az enyémet is. ( Nem vagyok lapos, de túl nagy mellem sincs) De nem hiszem, hogy valaki csak úgy elfelejti azt, ami régen az ideálja volt.
2013. jún. 27. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszene neki nem járna veled. Nem feltétlen a mell mérete alapján választunk partnert:)
2013. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Párom exei meg szőkék voltak, és neki az jött be, az én hajam sötét, de nem aggódok emiatt, azt mondta, hogy már változott az ízlése, meg az összkép számít. :) Szóval felesleges parázni, az embernek simán változhat az ízlése, az enyém is szokott, mindenkié :)
2013. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok, hogy vna egy ideálom, de simán elfelejtem, ha szerelmes vagyok. Nekem olyan kicsi a mellem, hogy azt nem lehet takargatni, meg nagyítani. Ha egy fiú, akiről tudom, hogy régen odavolt a nagy cicikért velem kezdene, akkor már nem kételkednék. Nem vak, ha értékel téged, elfogadja, hogy neked nincsen G kosarsa melled... Ne aggódj ezen! :)
2013. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!