Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kamaszkorom óta "húzom" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszkorom óta "húzom" a férfiakat. Nem tudom miért csinálom. Már házas vagyok, de ez még mindig tart. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem leszünk szeretők! Nem történik semmi testi! De valahogy ez az üzemanyagom, hogy koslatnak utánam, hogy kicsit manipulálom őket de lehet hogy ez nem a jó szó. Tudom mire vágynak és azt mutatom ösztönösen és néha csak utána tudatosodik hogy ezt csináltam. Szeretnék leállni, mert 36 évesen azért ez elég gyermeteg és éretlen, de nem megy és nem tudom miért.

2021. jan. 5. 22:19
1 2
 1/13 int: f(der)*g=f*g-int.g(der)*f ***** válasza:
93%
Férjednek jó lenne tudni róla, hogy a felesége kamaszokkal szórakozik.
2021. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 int: f(der)*g=f*g-int.g(der)*f ***** válasza:
94%
Ja, már késő van és valamiért kamaszokra gondoltam. Ettől miért lennék ostoba? Akkor a férjed tud róla, hogy más férfiak a szórakozásod forrásai, miközben ő a férjed?
2021. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Szereted a ribizlit?
2021. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Mert ribi lelkületű vagy.
2021. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Tehát szerintem válj el, legyen egy új embered, aztán attól is válj el, legyen egy új embered, aztán attól is válj el, legyen egy új embered...
2021. jan. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, valamiért erre "lelkileg, nem is tudatosan van igényed" - pszichológussal meg lehetne fejteni meg kordában is lehetne tartani valószínűleg.
2021. jan. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Mert egy ribi vagy.

Ráadásul a rosszabbik fajta, akit nem lehet megdugni.

2021. jan. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert még mindig egy marha éretlen tini lány vagy fejben (függetlenül attól, hogy hány éves vagy)
2021. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges bántani szerintem. Keress szakembert ha a végére szeretnél járni és ha érdekel a miértje.
2021. jan. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Tipik figyelemmániás nő vagy, ettől érzed magad értékesnek, aztán a kapuzárási, a tupir vörös haj, vörös minden majd 45-50 körül kezdődik, aztán full depi.
2021. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!