Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kamaszkorotok vagy...

Mi a kamaszkorotok vagy fiatalkorotok legmeghatározóbb könyve?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy idősebb tizenéves korotakban volt-e olyan könyv ami nagyon nagy hatással volt rátok, esetleg jelentősen formálta a gondolkodásmódotokat, vagy csak szimplán nagyon jó élmény volt:) Ha igen, melyik könyv volt ez? Vagy melyik könyvek?:)


(Persze ha most vagy "kamasz" akkor az érdekelne, hogy jelenleg mi az, amit nagyon szeretsz😊)



2020. jún. 28. 09:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt meghatározó se semmi hasonlón, csak nagyon tetszett a könyv. Pár nap alatt kiolvastam a könyveket.

Erin Hunter - A Harcosok Törzse

Ebből van több könyvsorozat is. Én ezeket olvastam:

1.Harcosok Törzse: Hív a vadon

2.Harcosok Törzse: Tűz és jég

3.Harcosok Törzse: Titkok erdeje

Sajna csak ez a három van lefordítva magyarra a könyvsorozatból. Ha kedvcsinálót szeretnél, YouTube-on találsz animált kisfilmeket pár fejezetről. :)

2020. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
Nagy indián könyv :-)
2020. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
69%

Rám a John Green könyvrk voltak nagy hatással. Alaszka nyomában Csillagainkban a hiba Papírváros. Nagyon szeretem még Leiner Laura összes könyvét, illetve ha szereted az utopisztikusat érdemes elolvasnod az Utvesztő sorizatot az Éhezők viadala trilógiát és a Beavatott trilógiát.

16/l

2020. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk csak... Darkside, Darkside:Vérvonal. Egy próbát tehetsz nála, ha még nem olvastad, nagyon jó könyv, és ha nagyon odafigyelsz a történetre, akkor nagyon elgondolkodtathat téged :)
2020. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Zabhegyező
2020. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Rejtő Jenő és Vavyan Fable könyveit ebben a korszakomban találtam meg, és mit ne mondjak, mindkét író zseniális.
2020. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan a Három Testőr Afrikában és az Elátkozott part a kedvencem,amit soha nem tudok megunni. Ugyanez igaz Fable Halkirálynő sorozatára.
2020. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
Müller Péter: Szeretetkönyv. Több száz oldalas és emlékeim szerint ez volt az első ilyen hosszú könyv, amit kiolvastam. Nagyon megfogott a fogalmazásával és tartalmával, hihetetlenül könnyű volt olvasni lap lap után, megunhatatlan.
2020. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Howard Phillips Lovecraft írásai. 15 évesen ismerkedtem meg vele.
2020. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Vannak benne azóta megcáfolt "tézisek", de miután elolvastam, egész másképp szemléltem a világot.

2020. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!