Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gyorsan gyereket akar?

Figyelt kérdés
A barátommal 10 hónapja vagyunk együtt. Ő 38 én 31. Már a kapcsolat kezdetétől a gyerektémával huzakodik elő... A szülei allandoan azzal piszkaljak mikor lesz már gyereke, benne vagyunk a korban stb... De nekem vhogy olyan érzésem van, h ő csak kiakarja pipálni a listárol a gyerek témát, h ne idegesitsék már vele...Mert nincs vmi nagy felelősségtudata, kissé szeleburdi stb... Nemtudom mennyire mernék benne bizni ennyicske idő utan, h belevágjunk a gyerek projectbe... Félek h elhagyna és egyedül nevelhetném a kicsit, azt viszont nem szeretném... Van vkinek tapasztalata, h "ilyen gyorsan" összejött a gyerek? és jol megvannak?
2021. jan. 6. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
amíg te nem vagy biztos a dologban ne menj bele... csak azért hogy ne csesztessék a szülei, elég felelőtlen döntés lenne :(
2021. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha most lesz 100 válasz, hogy náluk jól megvannak, az sem garancia a te pasid viselkedésére.


Amúgy jól érzed, nem akar gyereket, szerintem embernek sem lehet valami nagy szám, ha még a szülei mondják meg, mi legyen.

2021. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi idő után szerintem rém korai. Nekem kellene minimum 4 év közösen relatíve problémamemtesen a gyerekvállalashoz.
2021. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%

Ne neheztelj rám, de azt javaslom, hogy keress más lányt.

Megértem őt, hogy gyereket szeretne (nemcsak a szülei sürgetése miatt), mert ketyeg nála a biológiai óra, ami megállíthatatlan és nem lehet visszaigazítani, mint a vekkert.

2021. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
10 honap utan kizart, hogy gyereket csinaljak valakivel. Neked meg foleg nem kene, ha olyan alapjan akarsz donteni, hogy neten azt mondjak, hogy ok igy csinaltak es jol megvannak.
2021. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
#4szerintem a kérdező a nő..de csak tipp
2021. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Igazad van, #6-os! Köszönöm.

Ettől függetlenül - más válaszolókkal is egyetértve - korai még a gyerekről gondolkozni.

2021. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Akkor vállalj és azzal gyereket, akivel szeretnéd. És ha csak házasságban, akkor ahhoz is ragaszkodj.
2021. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Én 3 év után sem mertem gyereket vállalni olyannal, aki szintén felelősségkerülő és előbb választotta a haverokkal való bulit, minthogy velem legyen. De a gyereket azt már tervezte, aha, kösz nem. Persze mindig mondta hogy az más! Hát nem, nem más. Amikor a gyerekvállalás nehézségeiről beszéltem neki meg se akarta hallani. Neki csak az kellett hogy a játszótéren játszogassanak. Egyébként erős a gyanúm, hogy itt is megvolt a szülői nyomás...


Általános érvényű szabály nőknek: akkor szülj ha akkor is gond nélkül fel tudod és fel is akarod nevelni ha egyedül kell tenned!

2021. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
pontosan, én is mondtam neki, "h oké, de akkor a csavargásokat mellőzzük egy jo darabig stb stb" és erre az volt a válasza, h "hisz te leszel az anyja, neked kell vele lenned" na, ez elég meghatározo valasz volt szamomra...
2021. jan. 7. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!