Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elválnál ha a férjed nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál ha a férjed nem akar második gyereket?

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert ez azt jelenti, egy már van és ha csak ennyi a baj, nem akarnám a már meglévő gyerekemet elszakítani az apjától.
2020. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen önző nőtől mindig élmény válni
2020. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem. Nagyon nehéz normális férjet találni. Ha elválsz tőle sincs arra semmi garanci, hogy találsz olyan férfit, aki akarna tőled közös gyereket, pláne úgy, hogy már van neked egy mástól. De ha össze is jön a 2. gyerek mással, az nem jelenti azt, hogy az majd jó férj/kapcsolat lesz és melletted marad.
2020. aug. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Akkor válnék el, ha akarna. Egyet is kihívás felvevelni, otthont adni neki, elérni, hogy normális végzettsége legyen és tisztességesen elindítani.
2020. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy tényleg jó nagy önző retek az, aki tönkreteszi a gyereke családját azért, mert nem ellhet le egy egész almot... Ha anyám ezt tette volna, hogy testvérem legyen, szerintem "véletlenül" elintéztem volna, hogy újra egyke legyek.
2020. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem. De gondolom "véletlenül" terhes fogsz lenni.
2020. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2020. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem válnék. Nem szabad a másikra ráerőszakolni olyan dolgot amit nem szeretne, mert abból soha nem fog jó kisűlni.
2020. aug. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.A gyerek közös döntés.Nalunk a férjem akart sokáig meg egy gyereket .De elfogadta ,hogy én nem.En mindig egyet akartam,és a mai világban egynek is megadni "mindent"nem kevés pénz , idő....Elég gáz lenne ha emiatt akarna válni.Ha ezzel kezded zsarolni az szánalmas
2020. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Uhh, én férfi vagyok és 3 gyereket szeretnék majd. De pont ez az egyik rémálmom, hogy olyan nőt találok, aki azt hazudja, hogy ő is 3-at akar, aztán 1 vagy 2 után szól, hogy "Ja, bocs, mégse."


26/F

2020. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!