Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom olyanokkal barátkozik, akik nekem nem szimpatikusak?

Figyelt kérdés
Sokkal szerényebb körülmények között élnek a barátai.
2021. jan. 6. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem válik le a barátairól, akkor vagy vele maradsz (de a barátai így is maradnak), vagy szétváltok.

Nincs más megoldása a problémádnak.

2021. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy velem többet foglalkozik, mint a barátaival.
2021. jan. 6. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ugye ez nem komoly? Azért mert valami szegényesebben él attól még nem rossz ember....
2021. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Még szép, hogy veled többet foglalkozik, de a barátaival akarva-akaratlanul találkozni fogsz: névnap, születésnap egyéb események.

El tudod majd viselni őket, vagy savanyú képpel rontod a hangulatot? Ezt kell mérlegelned.

2021. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismered egyáltalán őket??


Az én páromnak is vannak "szegényebb" barátai, az egyik konkrétan olyan helyen élt, hogy amit eddig láttam cigány putri is egy takaros kis lak volt ahhoz képest. De egyrészt a párom jó ember és olyannal nem barátkozna, aki mondjuk csak lehúzná, másrészt, megismertem én is a férfit és nekem is nagyon jó barátom lett, hogy bármikor számíthat az én segítségemre is.


Tehát ha csak a szegénység a problémád, akkor ismerd meg őket. A párod okkal barátkozik velük, derítsd ki mi az ok. Lehet a végén még össze is barátkoztok!

2021. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Sznob pitsa!
2021. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
na szép.. azért mert szegényebbek akkor gázak is?? nesze neked mai fiatalság!!! mi a bűbánat van veletek???
2021. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szimpatikus, hogy szerényebb kürülmények között élnek? Pénz alapján válogatod a barátokat?
2021. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ki vagy te, hogy megmond a párodnak, hogy kivel barátkozhat? Undorító vagy!

NŐŐŐŐŐ!

2021. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ő nem nő, csak kislány.
2021. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!