Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás megbánása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van itt olyan, aki szorongott egy kapcsolatban a problémák miatt, szakított a másik féllel mert úgy érezte már nem szerelmes, majd rájött, hogy hibát követett el, mert mégis az, csak a rossz érzések elnyomták ezt és meg tudták oldani a problémákat együtt?



2020. dec. 16. 00:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Na nekem ez magas. Sztem neked is. Hagyd a francba.
2020. dec. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Beszélj vele!
2020. dec. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ha rájövök, hogy hibát követtem el fogok is, de még mindig zavaros az egész, nem tudom mit érzek.

Ezért érdekel, hogy lehetséges-e, hogy csak a szorongás miatt nem éreztem iránta a szerelmet és ha ezt rendbe teszem magamban újra érzem majd?

2020. dec. 16. 01:17
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Mikor szakitottal? Sztem is beszelj vele, nehogy keso legyen es uj parja legyen...
2020. dec. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

8 napja szakítottunk. 6 napig nem is kerestük egymást, majd eljött hozzám, hogy belátta a hibáit és meg tudjuk oldani együtt. Természetesen nekem is vannak hibáim, nekem is változtatnom kell. Mindkettőnk részéről apró hibák, csak nem lettek megbeszélve a kapcsolat közben. Ő mondta mindig, de én nem. Amikor itt volt még jobban összezavarodtam, a cuccaimat is visszahozta, hogy ha nekem erre van szükségem elenged.

Azt érzem, hogy egyedül kell lennem, de közben iszonyatosan hiányzik és padlón vagyok a szakítás óta, de még mindig nem tisztultak ki az érzelmek bennem.

2020. dec. 16. 01:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Felelős döntéseket kellene hozni és akkor nem kellene szakítás után még variálni
2020. dec. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, sajnos ezt mi nem tudjuk megmondani, hogy változnak e az érzelmeid. Nem akarlak negatív irányba terelni, de én úgy gondolom, ha egyszer már elpattant valami, akkor megette a fene az egészet.
2020. dec. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Esélyed van újra vele, de azzal legyél tisztában, hogy ilyenkor az emberek 90%-a így érez. Várj vele pár hetet és letisztul minden.
2020. dec. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem te szereted őt csak túl sokat agyalsz.

Ez belerondít mindenbe. várj egy pár napot ,keresd fel és beszéljétek meg.

Hogy érted hogy szorongsz a problémák miatt? Nem engeded el a dolgokat pl egy veszekedés után? Ezt légyszi fejtsd ki, hátha tudol segíteni, voltam hasonló helyzetben.

2020. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem viszont az a meglátásom, hogy önmagában a szerelem kevés, ha semmi sem működik.
2020. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!