Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a baratom észre vegyen?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem ot de o egyfolytaban a telefonjat nyomja es kicsit felek hogy milesz.. Mivel en annyira nem latom hogy szeretne de tudom hogy nem mutathatom ki elotte.. Felek

2020. jún. 18. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ÍGy viselkedik aki csak azért van veled, hogy elmondhassa van kapcsolata és ennyi,
2020. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban alapvetônek kellene lennie, hogy a felek törôdnek egymással és odafigyelnek a másikra. Ezek szerint sajnos a tietekben nem az. Szerintem egy rossz jel, ha ezért neked küzdened kell. Én azért elsôsorban próbálnám megbeszélni vele kerek perec, hogy zavar a viselkedése.
2020. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy nem mutathatod ki előtte ? Megut vagy mi? Mondd el neki,hogy zavar,hogy ennyit nyomkodja melletted a telojat. Ha megérti és nem teszi többet akkor oke,de ha nem,akkor dobd ki,mert semmibe veszi az erzeseidet.

21N

2020. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat. Így csak egy időtöltés vagy neki, ameddig nem talál valaki mást.
2020. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ertem meg az a bajom, ha valakibe beleszeretek akkor nagykn tudom szeretni de ha valami okor ad ra akkor nagyon tudok haragudni... Es hogy kozoljem vele az erzeseimet? (nekem mar az is megfordult a fejembe, hogy csak arra kellek neki) igy is nagyon nehez nekem ez a kapcsolatok tema
2020. jún. 19. 06:22
 6/8 A kérdező kommentje:
19 L
2020. jún. 19. 06:23
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél unalmas!
2020. jún. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ez így baromira nem a felnőtt párkapcsolat részleg. 19 évesen lehetnel kicsit érettebb és felelősségteljesebb. Most erre mégis milyen választ vársz? Ha egy kapcsolatban nem tudod kifejezni se a jó se a rossz erzeseidet,az szerinted milyen kapcsolat ? Előbb meg kene ismerned magad és tanulni kicsit a kommunikációt mielőtt “kapcsolatba” kezdesz. Ha nem tudod neki megmondani,akkor vagy szakits vele vagy írd le neki...
2020. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!