Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Függ a szüleitől, mindenbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Függ a szüleitől, mindenbe beleszólnak neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt. Ő 37, nem volt nős, első kapcsolata 10 évig tartott aztan jó pár évig csak olyan lazább párkapcsolatai voltak. Azt vettem észre már az elejétől fogva (én voltam az első baratnője utan akit hazavitt a 2.) mintha először a szüleinek kellene elfogadnia engem, aztan együtt lehetünk. Elfogadtak. Viszont! Karacsony után vhogy ellenségesebb lett velem az anyja (nem csinaltam semmi rosszat). És a párom is mikor a szüleinel van és miutan jön hozzam teljesen megvaltozik, meg rögtön azzal jön h kell neki gyerek, meg h ne jarjak baratnőkhöz mert az tinédzseri felfogásra utal :D stb stb..Szoval látom, h az anyja keze van benne....Nagyon befolyásolhato és otthon mindent kifecseg.... A szülei eléggé vallásosak, konzervativak... akivel előttem kavart nem is vitte el bemutatni mert volt gyereke előző kapcsolatbol és az anyuka őt le'urvázta....

szerintetek van ennek jövője?


2021. jan. 8. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott gyorsan!
2021. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.


Én fordított helyzetben voltam, igaz, még fiatalabb koromban. Anyuka irányította a lányát, de konkrétan mindenben. Megkönnyebbültem, mikor vége lett a kapcsolatnak.

2021. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
meg mikor uj év előtt otthon volt, ahogy irt messengeren tiszta más volt, ridegebb meg jött mindenféle kifogásokkal miért nem vagyok neki jó (nem igy irta, de lényegében igy jött le az egész) aztan kerek-perec rakerdeztem, h mi baja az anyjának velem? hablatyolt össze vissza, h "össze kell szoknunk" stb...mondtam neki, nem az anyáddal járok hanem veled...
2021. jan. 8. 12:44
 4/15 A kérdező kommentje:
ugy hogy a mostani helyzet olyan közöttünk eléggé holtpont...most haza nem megy a korona miatt (idősek a szülei és félő h még haza visz vmit) szoval, 3 hétig non stop együtt leszünk... Nemtudom, h megéri-e energiát forditanom arra, h az én pártomra állitsam (én nem akarom elvenni a szüleitől, félreértés ne essék, de egy majd 40 éves emberről beszélünk, aki ha családot tervez ilyen hozzáállással, h az anyja mindenbe beleszol, meg lehet elüldözne nemtudom hogyan fog sikerülni)...de ha letelik a pár hét, ismét lehet kezdődik minden elölről...
2021. jan. 8. 12:49
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
te mennyi idős vagy?
2021. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Nincs. Akit 37 évesen a szülei még tudnak befolyásolni, az nem fog változni! Anyucinak meg a büdös életbe sosem fog megfelelni senki.

1.lépés: kiépíted a menekülési útvonalat (lakhatás biztosítása - albérlet / esetleges másik pasi biztosítása)

2.lépés: elkezded bántani azzal, hogy "anyuci pici fia". FONTOS: NE anyucit bántsd! Csak Őt fikázd. Ha valamit kitalál; "Anyuci megengedte?"

3.lépés: punci betagadás - ha megszólja, akkor vagy "menjél sírjál anyucinak" vagy "szerintem b*d meg anyukádat".

4.lépés: ha az első lépés előkészületei teljesek vegyél ki egy nap szabit, amikor Ő nincs otton, rendelj oda költöztető céget és amid van azzal húzz el onnan a 'csába.

5.lépés: azonnali telefonszám megváltoztatás

SOHA VISSZA NEM NÉZÉS!!!!!!

2021. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jobb a helyzet, mindig tele fogja beszélni az anyja a fejét, én biztos nem kínlódnék anyuci fiacskájával. Majd egyszer, 60 évesen észbe kap, hogy anyukája mindenkit elmart mellőle.
2021. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nalam lakik es 30 vagyok...
2021. jan. 8. 13:14
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

5-ös vagyok

köszi a választ!

6-os leírt pár felesleges lépést szerintem. miért kéne valakivel gonoszkodni?

2021. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
6os: lyen durva kijelentesekkel magam jaratnam le...
2021. jan. 8. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!