Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a (muszlim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a (muszlim) pasitok folyamatosan beleszólna az öltözködésetekbe?

Figyelt kérdés

A barátom a muszlim vallására hivatkozva akarja megszabni, hogy mit vehetek fel és mit nem. Magyarul tartsam tiszteletben, hogy ő másként gondolkodik, és nem szeretné, hogy "mutogassam a testem". Ne vegyek fel sztreccs ruhákat, szűk farmerokat, ne legyen kivágása a felsőimnek és hasonlók. A bikiniről már ne is beszéljünk... Ezek a NAPI viták eléggé megnehezítik a kapcsolatunkat.

Én tiszteletben tartom az ő szempontjait, de könyörgöm, alapból sem járok kihívó cuccokban, nagyon is szolid a ruhatáram. Amit nem fogok lecserélni senki kedvéért.


2016. okt. 3. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
98%
Ruhatárat nem cserélsz? Akkor marad a pasicsere.
2016. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
83%
Nem lenne muszlim barátom, lol. Nem bírom a korlátolt gondolkodású gyökereket. Tudtad, milyenek, mielőtt összejöttél vele, nem? (Ha azt mondta, ő nem olyan, azt meg nem kellett volna bevenni, mert MIND olyan.) Szakíts vele, baromi gáz ezekkel az állatokkal járni.
2016. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
91%

Jól írod, ne is cseréld le senki kedvéért.

Viszont nem tudsz mit tenni. Másik országból jött, más kultúra. Ez nem fog változni.

Vagy alkalmazkodsz és feladod magad, vagy ott hagyod.

2016. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
52%
Edd meg amit főztél! Ki kényszerít rá,hogy együtt legyél vele?
2016. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
83%
Ha esetleg mondta neked vki, hogy muszlim pasival ne járj, akkor azt pont ezért mondta. Mert ők máshogy nevelkedtek és teljesen máshogy gondolkodnak a dolgokról. Náluk a nők senkik, és ha nem az van, amit ő akar, akkor bántani is fog
2016. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
57%
Nekem muszlim férjem van 15 éve. Semmiben nem korlátoz. Ő a vallását gyakorolja, ami annyiban merül ki, hogy imádkozik rendszeresen, nem eszik sertést, és tartja a ramadant. Ezen kívül semmiben nem korlátoz, nem hordok kendöt, én nem járok a mecsetbe, 2x, ha beszéltem az imámmal, akkor sokat mondok. A párod már fanatikusnak tünik.
2016. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 Kenzo Tenma ***** válasza:
90%
Megmondanám neki, hogy európában már nem szokás a nőkkel úgy bánni, ahogy kedve szottyan. Meg még azt is, hogy ha ez nem tetszik, akkor keressen mást.
2016. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
7%
Azert tisztazzuk, kinek mit jelent a szolid oltozkodes, mert nekem atlag magyar nokent sem jelent szolidat a sztreccs ruci, a szuk farmer meg a kivagott felso.
2016. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
66%

Próbáld megérteni az álláspontját és a körülményeit. Neki a kultúrája, neveltetése, családja miatt megbotránkoztató lehet ha olyan ruhákban mutatkozol, ami más férfiak számára kifejezetten szexuális "vágykeltő" lehet. De azt meg kell értenie, hogy ezeket a vitáitokat kompromisszummal kell megoldani, tehát nem csak neked kell tiszteletben tartani az ő körülményeit, kultúráját stb, hanem fordítva is: neki a tieidet.

Ha erre valamelyikőtök nem hajlandó, akkor nincs meg a "közös nevező", nem kellene erőltetni a kapcsolatot.

Multikultúrális kapcsolatok nem valók mindenkinek, lehet, hogy neked sem, lehet, hogy neki sem. Ehhez érett gondolkodás, tolarencia, kompromisszumkészség, miegymás kell. Ha ez megvan bennetek, akkor működhet.

2016. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
65%
Mindjárt megsajnállak. Minek vagy muszlim férfival? Aztán idejössz nyafogni.
2016. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!