Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt barátnőm életébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt barátnőm életébe abnormálisan beleszólnak a szülei! Mit tennétek? 40F

Figyelt kérdés

Lassan három hónapja ismerjük egymást és elég komoly a dolog, de csak most jutottunk el odáig, hogy tiszteletemet tegyem az egyébként 28 éves lány szüleinél. Ő már előtte többször volt nálunk. Most szeretnénk valahova elmenni szilveszterezni, de lehet, hogy a szülők nem fogják engedni. Nagyon fel vagyok háborodva, bár ezt nem mutatom ki.

Vajon meddig fog ez tartani, a szülők majd abba is beleszólnak, mikor és hogyan éljük a nemi életünket? Teljesen abszurd. Még akkor is, ha a lány pszichés problémákkal küzd, de köszöni jól van, becsületesen szedi a gyógyszert és amióta megismert, megnőtt az életkedve! Mit tennétek a helyemben? Várnom kéne, hogy a kedves szülők majd engedékenyek lesznek hamarosan? Tegyek úgy, mintha észre se venném az egészet? Vagy fejezzem ki nemtetszésemet? Köszönöm a használható válaszokat.


2010. dec. 16. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
a lány egy elmebeteg. persze hogy megmondják mit csináljon.
2010. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Vidd el Csernushoz.
2010. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
költöztesd el a szüleitől. 20 éves vagyok, de nekem 17 évesn mondták meg utoljára, hogy hol szilveszterezzek...28éves... szedje össze magát.
2010. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
aki nem akarja, annak nem lehet megmondani, mit csináljon, illetve meg lehet, de nem fogja érdekelni, megy a saját feje után
2010. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem őt inkább féltik a szülei,minthogy zsarnokoskodnának felette. Ülj le és beszéld meg velük,hogy komolyak a szándékaid,szereted stb. Nyugtasd meg a szüleit hogy a lányuk biztonságban van melletted. S itt most nem a kor számít.
2010. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
13:22 Erre én is gondoltam. Csak félek, hogy túl kínos lenne az egész és nem lenne-e hiábavaló. Végül is legutóbb megismerhettek. Kezdjek el könyörögni a szülőknek, hogy ugyan ne féltsék már tőlem a felnőtt lányukat? Méltatlannak érzem.
2010. dec. 16. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, lehet hogy ezt a pszichés problémát te nem ismered eléggé. Ezért kéne a szülőkkel beszélni. Majd megmondják hogy miért nem tartják jó ötletnek a többnapos kirándulást.


Természetesen ha arról van szó, hogy a pici lányuk nem mehet senkivel sehova, mert még gyerek, akkor jobb ha odébb állsz. De szerintem tényleg az egészségével lehet valami olyan, amivel te nem vagy teljesen tisztában.

2010. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyjából ismerem a problémát, már a dokival is beszéltem. Az anya még idejekorán eljött és mintegy óva intett, hogy vigyázzak. Van olyan érzésem, hogy messzemenően nem bíznak a lányukban, sőt egyenesen lebecsülik és ez nagy baj.
2010. dec. 16. 15:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy tudják hogy te csak kiakarod használni?
2013. márc. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!