Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vele maradni, mert covid miatt amúgyis magányos lennék?

Figyelt kérdés

Szarul fog hangzani... de kérlek értsétek meg, milliószor próbáltam beszélni vele, hogy boldogtalan vagyok. Alig ér már hozzám, mindenen veszekszünk, nem bókol, nem kedveskedik... hazaér munkából átmegy a másik szobába filmet nézni aztán alváskor taperolja a mellem...

És az ijesztő a sztoriban az, hogy nem 50es házaspár vagyunk. Én 22 éves vagyok, ő pedig 23. Két éve vagyunk együtt, ebből 1 éve lakunk együtt.

Kb 2-3 hónapja akarok szakítani, de nem könnyű. Ha szétmennénk haza kéne költöznöm, anyukám egy icipici (30nm) lakásban lakik, élhetetlen lenne. Emellett örökbefogadtunk két cicát barátommal akik szintén nem éreznék ott jól magukat. Elajándékozni soha nem fogom őket, de evidens, hogy velem jönnek, mert ő kb leszarja őket amúgyis, nekem meg életem értelmei. Ő simogatja őket, de soha nem ad kaját, vizet, soha nem cserél almot... mindegy ez már más probléma.

Ha nem haza költözök akkor mehetnék külön albérletbe, ami nehéz két macskával, plusz kaucióra sincs félre téve pénzem, ezen kívül a mostani albiból se kapnánk vissza mert nyárig szól a szerződés... Ő haza költözne, neki nem lenne baja, nagy lakásban élt a szüleivel előtte is és elvolt ott...


Mindezek mellett, hogy nehéz és drága mulatság lenne albérletet találnom a két macskával, magányosabb is lennék... legalább így néha beszélünk :( legalább néha megkérdezi milyen napom volt... néha megnézünk 1-1 filmet..

Most fejenként 70 ezret fizetünk az albérletért, ha egyedül mennék lakni ez kapásból 100+rezsire felugrana, szobát meg nem találnék 2 állattal.


Lehetetlen ez a helyzet, rettentően boldogtalan vagyok de félek ha hirtelen szakítok pórul járok, mert neki ott a kényelmes mama-hotel, nekem viszont nincs ilyen opcióm és még kéne kb. fél év, hogy félre tegyek annyit, hogy elindulhassak egyedül...


Szóval, szerintetek fél évig ez még fenntartható? Rossz ember lennék? Annyiszor akartam vele beszélni, próbáltam én megoldani egyedül, az utóbbi hónapokban csak én kezdeményezek szexet de már az is olyan volt hogy 5 perc alatt elélvezett és kész... próbáltam sétálni hívni, próbáltam megkérni hogy menjünk el párkapcsolati tanácsadásra... semmi :(


2021. jan. 8. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Gyáva vagy, gyenge és kapcsolatfüggő. Kinek mi a rossz ember mércéje, nekem ez már annak számít.
2021. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolatfüggő, mennék, de van két másik élet amiért felelősséggel tartozok, anyámhoz nem mehetek a két macskával, albérletet meg rohadtul nem egyszerű találni velük.
2021. jan. 8. 13:21
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

szakítsatok! ennek így semmi értelme, csak raboljátok egymás idejét.

ne anyagi meg cicás dolgok döntsenek, hogy együtt maradtok-e vagy sem. kicsit gondolkodj, hogy tudnál normális körülmények között élni, magadat fenntartani. még mondhatni fiatal vagy, esetleg valami barátnővel összeköltözés?

2021. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Lenne hová menned, de túl kényelmes vagy meglépni. Fél év kellemetlenséget nem vállalsz be anyukád kis lakásában azért, hogy kilépj ebből a szarból és hogy összeszedd magad. Ahhoz meg gyáva vagy, hogy kinyisd a szád és megkérd a párod, hogy költözzön haza. Hiába magyarázod, nem tudsz ezen szépíteni.
2021. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha párom hazaköltözik akkor rám marad egy 140 ezres albérlet amit NEM tudok fizetni egyedül.

Nem én nem vállalom be a fél év kellemetlenséget anyukámnál, hanem ő nem szeretné. De nyilván én sem örülnék annak, ha hónapokig egy szobában kéne laknom vele.

2021. jan. 8. 13:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Most milyen lakásban éltek, hány szobás? Nem tudod hazaküldeni, te meg keresnél magadnak lakótársat?

Vannak egyébként kifejezetten állatbarát albérletes csoportok, szobák esetén is szoktak rugalmasak lenni.

Ha kaucióra nincs pénzed, valaki biztos tud segíteni, nekem is hirtelen kellett kiperkálnom 210ezret, a család 150 ezerrel megtámogatott. (előző albérletemben nem is volt kaucióm..)

Én is azt hittem, hogy haza kényszerülök menni anyuhoz, végül találtam egy lakást 75 ezer + rezsiért. Lecsaptam rá és inkább éreztem magam kellemetlenül a családi "kölcsön" miatt, mert ki tudja, mit hoz a tavasz, meddig tart a korona mizéria, meddig lesznek alacsonyak az albérlet árak.

Tudom, rohadt nehéz helyzetben vagy, de emiatt nem szenvednék egy rossz kapcsolatban.

Tőlem decemberben költözött el az exem, novemberben halt meg egy hozzátartozóm és a főbérlőm az exem elköltözése után szólt, hogy legyek kedves elköltözni légyszi februárig...

Gondolhatod, azt sem tudtam, mihez kezdjek. De viszonylag hamar megoldódott, az új évbe már az új lakásban léptem be.

A lényeg, hogy ne törődj bele abba, ami rossz, muszáj lépni.

Biztos vagyok benne, hogy meg fogod tudni oldani a cicákkal is, azokkal szemben elnézőbbek a tulajok, mint egy kutyával.

Főleg, ha bútorozatlan lakást/szobát nézel, ahol nem tudnak mit összekarmolni.

2021. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Keres minél előbb megoldást hogy eltudj szabadulni tőle!

Így csak magadat kínzód!! Nem tudom hol laksz, de be válasz egy nem városi albérletet akkor igaz utaznod kell, de fent tudod tartani! Vagy keres olyat ahol társ bérlőt keresnek és elfogadják cicákat!

2021. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a hozzaallasod, mert a komfortzonadban gondolkodsz. Mit csinalsz, ha a baratod holnap szol, hogy hazakoltozik az anyjahoz, mondjatok fel a berleti szerzodest? Azt hiszed csak te vethetsz veget a kapcsolatnak, amiben mar nulla tartalom van? Mi van ha holnap azt mondja, hogy atkoltozik a munkatarsahoz, mert olyan jol megismertek egymast a munkahelyen? Megtortenthet ilyen? Nana. Most meg abban a helyzetben vagy, hogy te is kezedbe veheted a sorsod, nem pedig a masik cselekedetere reagalsz nulla hataridovel, tervek nelkul, villamcsapaskent. En a helyedben mar most beszelnek az anyukammal, hogy gaz a helyzet es lehet B terv, hogy visszamesz a macsekokkal. Az A terv pedig az, hogy nekiallsz keresni valami elfogadhato helyet, amit meg tudsz fizetni. Masok nem ket macskaval, hanem ket gyerekkel is meg tudnak allni egyedul a sajat labukon. Lesz szivas, azt senki nem mondta, hogy nem. Lehet, hogy naponta masfel, ket orat fogsz utazni a munkaba. De van megoldas, az tuti.
2021. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hat ha o nem akar szexet, nem volna egyszerubb lakotarskent felfogni, aki meg csak nem is zaklat, kenyszerusegbol, fel evig?

Azert szenvedsz, mert szeretted es faj, vagy irtozol tole?

2021. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem novemberben lett vege a kapcsolatomnak, pont, amikor bejott az online oktatas es bezart minden :)) gondolhatod..

En is szakitani akartam mar es igen, onzo vagyok, vallalom de en huzni akartam volna a karanten vegeig. Őszintén tenyleg hihetetlenul sz&r meg nehez ugy tovabblepni, h egesz nap csak a 4 falt bamulod, meg a termeszetbe sincs kedve menni az embernek ebben a hidegben, szoval en azt mondom, hogyha nem veszes a helyzet meg nem veszekedtek, akkor maradj marciusig. Addig probalj nagyon sporolni, most ugy sem tudod most programokra kolteni a penzed. Utana meg vagy egy kis lakast berelj(lehet, h kauciora kolcson kell kerned anyudtol) vagy amit mondtak, hogyha 2 szobas a lakas akkor hirdessetek meg a masikat.

Elhiszem, hogy rossz a helyzeted, nem tudom, hogy mit dolgozol, de nyilvan ezekben a covidos idokben mindenki fel, hogy elveszíti az allasat, gondolom ezert sem nagyon akarsz ugralni, na meg ugye 2 macskaval is nehez albit talalni. En a helyedben mar nezegetnem azert a kiado szobakat/lakasokat, es ha van valami jo, akkor lepnek azonnal.

2021. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!