Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban mikor érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mikor érzitek úgy, hogy keveset kaptok?

Figyelt kérdés
Mik ezek a dolgok, és ha megbeszéltétek a párotokkal ezt, akkor utána rendbe jött a kapcsolat?
2021. jan. 8. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk egy idő után kevés volt az ölelés, csók, simi, összebújás. Ultimátumot adtam az embernek, ha így folytatja, én keresek mást. Nem vagyok még öregasszony. Azóta van minden.
2021. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem érzed úgy, hogy csak kényszerből változott?
2021. jan. 8. 16:46
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Ő szeret engem tulajdonképpen, csak más a szeretetnyelve. De azóta nagyon odafigyel ezekre a dolgokra, főleg mióta felbukkant egy-két férfi a múltamból, akik találkozni szerettek volna velem. Szerintem totál beijedt és azóta nagyon aranyos, kedves. El is mondta, hogy ő nagyon szeret engem, csak ő másképp fejezi ki. Én meg elmondtam neki, hogy nekem meg ez is fontos, hogy testileg is érzékeltesse, mrt nem vagyok egy fadarab. De úgy érzem ő is élvezi sokszor ezeket a kis romantikusabb dolgokat.
2021. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én azt tapasztaltam, hogyha valami nem kölcsönös, (szeretetnyelv ide vagy oda) akkor a másik csak kényszerből változik. Egyébként tudná hogy mi a fontos a másiknak, és azt kérés nélkül, önként adná neki. Én ezt valahogy így gondolom.
2021. jan. 8. 17:00
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Hát pedig ez sajnos pont egy olyan gondolat, ami minden kapcsolatot kinyír hosszútávon. Attól, hogy szeret még nem gondolatolvasó, kommunikálnod kell felé, mit szeretnél, mik az elvárásaid, maximum ezután várhatod el, hogy úgy viselkedjen ahogy szeretnéd. Ha stabil kapcsolatot szeretnél próbáld kiverni a fejedből ezt hogy tudnia kéne mire gondolok.
2021. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze elmondod a másiknak, ez alap, de ha kölcsönös lenne a figyelem akkor az ember tudja, látja, érzi, hogy a másiknak mi a jó, es azt adja neki kérés nélkül is. Kicsit megalázó azt kérni pl hogy beszélgessünk többet, mert a másik nyilván azért nem beszélget mert nem akar.
2021. jan. 8. 17:11
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

Az előző kommentemben leírtam mindent, de arra azért rámutatnék, hogy azt mondod alap a kommunikáció, de a tudja, látja, érzi igék egyike sem fedi az igazi kommunikációt és le is írod a végén, hogy megalázó elmondnai mit szeretnél.


Amíg úgy gondolod, hogy megalázó kommunikálni addig sajnos nem fog működni a kapcsolat, ezt vagy belátod és megpróbálsz te is változtatni vagy ragaszkodhatsz hozzá, hogy a másik gondolatolvasó, de nem lesz az.

2021. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem x év után már nehogy a másik fél ne tudja ezeket.
2021. jan. 8. 17:21
 9/12 A kérdező kommentje:
Márpedig az tényleg megalázó ha egy embernek azt kell mondania egy másiknak hogy pl szexeljünk többet. Ugyanis mindenhez két ember azonos akarata kell. Bizony megalázónak tartanám ha szexért, ölelésért, beszélgetésért kuncsorognom kéne, mert a másik amolyan jól van megteszem csak fejezd be alapon tenné, nem pedig önszántából.
2021. jan. 8. 17:24
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Oké igazad van, keveset kapsz, lépj ki a kapcsolatból. Gyanítom ez a válasz se tetszik, pedig több válasz nincs, vagy megtanulsz kommunikálni, hogy a másik is megértse az igényeid vagy keress gondolatolvasót.
2021. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!