Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exbarátnőtöknek, exfeles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exbarátnőtöknek, exfeleségeteknek a szakítás után volt egy fel nem vállalt dugópajtija az zavarna titeket egy esetleges újra kezdéskor?

Figyelt kérdés
Nem gondolnátok legbelül azt, hogy ha annyira szeretett volna még szakítás után is, akkor nem tudott volna egy másik ffihiz nyúlni? Akkor minek akarja újra kezdeni 2 év után? Semmi közös dolgunk nincs, bárkit megkaphat..Attól, hogy mással szexel az ember akkor már felejt? Szerintem nem. Ráadásul a másik felet is csak hülyíti így (a dugó pajtiját) ennyi idő után.

2021. jan. 8. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Más dolog szeretni és más dolog szexelni. Attól még szerethet téged. Vagy talán 2 éven keresztül minden egyes nap miattad kellett volna sírdogálnia? Szakítottatok, mit vársz?

Sok közöd ahhoz igazából nincs, hogy mit tett ebben az időszakban.

Ha újra akarod kezdeni, elfogadod így. Ennyi.

2021. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na igen,de ő mindig különlegesnek tartotta magát, mindig azt mondta nekem,hogy érzelem nélkül hülyeség az intimitás,meg, hogy hányingere lenne ha hozzá nyúlna már más valaki.. Engem zavar, hogy 6 év kapcsolat után és rövid szakítás utáni idő után már egyből "haverja" volt. Hogy lehet ilyen hamar megváltozni egy embernek?
2021. jan. 8. 17:16
 3/12 Angel3000 ***** válasza:
11%
Szia! Biztos, hogy nem kezdenék ujra vele! Kinek kell ilyen „àlszent“ nô!
2021. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Amikor még együtt voltatok valószínűleg nem tudott belegondolni abba hogy milyen lenne mással, akkor undorítónak tartotta. Miután szakítottatok úgy élt, mint más normális emberek. Ezzel semmi probléma nincsen. Inkább ne kezd vele újra, mert neki sem lenne jó egy ilyen emberrel együtt lenni. Neked ahhoz semmi közöd, hogy mi történt az életében addig, ameddig ti nem voltatok együtt. Nem volt hűtlen, nem csalt meg, így ez az egész nettó hülyeség.

2021. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez nem így működik.. Szakítás után is eszébe kellett volna lennem. Úgy mint nekem! Ez az egyik.. A másik dolog meg az, hogy időnként meg ne érdeklődjön akkor felőlem, és ne hívjon fel csak úgy mint egy villámcsapás! Amikor sajnálatos módon elkapta a covidot és szó szerint élet-halál között volt akkor miért akart engem látni "utoljára" ? Összevissza viselkedik ez a nő.. Egyszer szeretne tőlem valamit egyszer nem. Jaa.. És a szakítási időben is max 2 alkalommal szexeltünk.

Amikor távol vagyok,távol dolgozok akkor hiányzok neki csak, szerintem direkt akkor mondja, hogy menjek haza mivel tudja, hogy nem egyszerű. Most itthon voltam ünnepek alatt 3 hétig le se szart. Még csak nem is akart látni pedig 20 perc sétára lakunk egymástól. Számomra ez beteges viselkedés! Valami gond lett nála.

2021. jan. 8. 17:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha valaki sosem kapja meg akit szeret? Akkor egész életében éljen szex nélkül? Bocs, elkalandoztam. Válaszom: Nem voltatok egy pár amikor az a kapcsolata volt. Semmit nem vethetsz a szemére.
2021. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os!

Én nyitott voltam az újra kezdésre.. Zéró akadály nem volt.. Csak gondolom nem akarta megsérteni a dugópajtiját, hogy megint velem van hirtelen.. Magyarul akkor ki is volt fontos neki? Én akkor miért legyek hozzá jó? Sokkal fontosabb volt neki egy vadidegen valaki akit nem is szeretett csak felejteni próbált mint én akivel átélt jót rosszat 6 évig. A másik dolog.. Ó egy tapasztalt nő.. Nem is fiatal, az első férje utáni válásskor is volt extra barátság a egy illetővel és elmondása szerint az olyan viszony csak halottnak a csók.. Kapcsolatunkkorelmondta ezt is, hogy már akkor eldöntötte, hogy nem kell a jövőben neki ilyen. Hogy változhat akkor így egy ember? Amúgy meg.. Ha szexhiánya volt akkor ugyanúgy élhettünk volna társként egymás mellett békében..és az in timitást is megkapta volna tőlem nem pedig mástól. Minek kellett egy ilyen hülye döntés akkor, néha miért gondol rám ez idők után is..? Rájött, hogy már nem tud szeretni senkit hiába van szex is, akkor mi értelme volt külön menni? Nem egy amatőr,tapasztalatlan nőről van szó. Ezt korábban is tudta,és mondta nekem, hogy senkit nem tudna már szeretni.

2021. jan. 8. 18:59
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Te paranoiás vagy! Miért szakítottatok?
2021. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy az lennék. Azért szakítottunk az ő elmondása szerint mert azt érezte, hogy nem szeretem. Sajnos nekem vannak/voltak egyéb dolgaim, sokszor késtem.. . és az is zavarta, hogy nem költöztünk össze.
2021. jan. 9. 22:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs sok közöd ahhoz hogy mit tett a múltban amikor nem voltál az élete része. Ha újra össze akkarnátok jönni kezdjétek tiszta lappal és törödj bele fogad ell.ennyi
2021. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!