Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés
A párom nem foglalkozik velem érzelmileg, azaz igen, de csak kedve szerint, kiszámíthatatlanul. Lényegében mindent a kedve szerint tesz, az én igényeimmel (pl naponta egyszer kétszer öleljen át, ha távol van akkor vhogy tudassa hogy hiányzom neki) nem nagyon törődik. Már jeleztem ezt neki, de azt mondta nem fog olyat tenni amit nem akar, és nem fog másmilyen sem lenni mint amilyen. Én nem is ezt kértem tőle, csak hogy az én igényeim is teljesüljenek. Ő ezt kényszernek éli meg, és visszalép, mégkevesebbet foglalkozik velem. Én szenvedek a szeretethiánytól, és vágyom a szeretetére, hogy kimutassa, de nem teszi. A szakítás az egyetlen megoldás?
2021. jan. 8. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem egyforma a szeretetigényetek, szeretetnyelvetek. Esetleg nem is szeret téged igazán. Ateltem hasonlót..
2021. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem hogy nem szeret. Ez a kedve szerint teszi az érzelem kifejezést, mint valami hullámvasút. 🙄
2021. jan. 8. 17:13
 3/14 Angel3000 ***** válasza:
25%
Szia! Nem minden férfi bùjik, többnyire nem annyira mutassàk ki mit is éreznek! A nô jobban igényli a kényeztetést, de nem minden férfi szereti ha kényszeritik illetve megkövetelik tôle a làtvànyis ragaszkodàst. Nehéz olyan férfit talàlni aki buzgò ilyesmiben. Ezért nem kell szakitanod vele, mert biztos, hogy szeret a maga modjàn! Minden jòt!
2021. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez a maga módján szeretés... szerintem úgy kell szeretni hogy a másik érezze a szeretetet. Ennyi erővel akik verik a családot, azok is szeretik őket a maguk módján, csak épp a család nem érzi ezt.
2021. jan. 8. 17:17
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
És ez idővel csak rosszabb lesz pár év és elhidegültök egymástól.Mert te se fogsz tenni ezért a kapcsolatért mert belefáradsz.Annyira biztos nem szeret ha nem érdekli hogy neked ez rosszul esik és amikor elmondod még le is xarja.
2021. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, a szakítás felé hajlok, pedig szeretem, de ez így nem állapot.
2021. jan. 8. 17:18
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagy büdös helyzet, hogy mindkettőtöknek igaza van. Neked is jogosak az igényeik és neki is, tőled se elvárható, hogy erőszakold meg a kedvéért a személyiséged és tőle sem. Egyikőtök se hibás, de nem vagytok kompatibilisek egymással és ez bizony nem fog változni. Húzhatod még, meg hihetsz a csodákban, de minek?
2021. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A kompromisszum kéne, de az részéről nincs meg, és természetes hogy nem erőltethetem rá azt ami az én igényem, ha nem akarja megadni.
2021. jan. 8. 17:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Hosszútávon ebben nincs kompromisszum. Ideig óráig el lehet vele bohóckodni, de utána az egyik fél kényszernek fogja érezni, a másik meg kevésnek.
2021. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már régóta együtt vagytok? Nem lehet, hogy ellaposodott a kapcsolatotok?
2021. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!