Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Miután már felvállaltuk a kapcsolatunkat a barátommal, derült ki, hogy elég sok nő vette addig körül. Nekem azt mondta, hogy ő azért akar velem komoly kapcsolatot, mert neki mindig csak hosszútávú kapcsolatai voltak, és kevés.

Ehhez képest észrevettem, hogy az instagramon elég sok nő likeolja, akik közul jó pár mint bevallotta végül , “ megvoltak neki”, sőt, házas nő is, tehát mégse olyan komoly kapcsolat híve mindig, aztán ezeket a nőket törölte, mert neki csak én vagyok fontos, stb, én nem vagyok féltékeny és nem kértem tőle ilyet, de zavar, hogy más képet adott magáról és elvesztettem benne a bizalmam.

Az se lett volna gond, ha prostikhoz járt azelőtt, de ne mondjon szépeket.

Aztán kiderült, hogy testvére volt feleségével is évekig kavart, amit tagad. Egyszer dühében azt mondta és mi van akkor ha lesz.pott? De végül tagadta megint.

Az a nő máig hivogatta, de kedvemért azt is tiltotta.

Tehát mennyire bizhatok benne, mi a garancia, hogy hűséges ?



2020. dec. 30. 02:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Vagy valakivel beszélőviszonyban ezek közül az exek közül?

Vagy bárkivel, aki mesélhetne róla?

2020. dec. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Hát, ilyen az, amikor kell valami és megkapja az ember azt is, ami ezzel jár.

Természetesen, valószínűleg nem lesz túl hűséges. És, ezt már az elején is láthattad. Azóta, csak gyűltek a bizonyítékok. De, úgyis ő fog kelleni.

2020. dec. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Átvág! De nő vagy, nektek ez kell.
2020. dec. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

" más képet adott magáról"

"Aztán kiderült, amit tagad."

"Egyszer dühében azt mondta, De végül tagadta megint."

"Az a nő máig hivogatta"


"de kedvemért azt is tiltotta."

Ezek csak tiltások. Ha valakit meg akarsz kapni, régi nők letiltása semmilyen áldozattal nem jár. Ha később úgy gondolja, visszatiltja őket.


"mi a garancia, hogy hűséges ?"

Nincs garancia erre egy embernél sem. A viselkedéséből döntsd el, mennyire vagy bizonytalan, mit érzel tőle.


Számomra hatalmas jelzés az, ha más képet mutat és lebukik, és tagadja. Hazudik. Érted hogy mit jelent, ha valaki neked hazudik arról, ami fontos, és egyébként semmi rosszat nem akarsz, csak tudni akarod, kivel vagy? Szerinted vannak az ilyen embernek gondjai a lelkületével? Szerinted tart attól, mit fogsz szólni, ha kiderül milyen ő valójában?

2020. dec. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Szerinted vannak az ilyen embernek gondjai a lelkületével? Szerinted tart attól, mit fogsz szólni, ha kiderül milyen ő valójában?"


Te mit gondolsz?

(Pont ezen töpreng, aki döntés előtt áll.)

2020. dec. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A viselkedése azt indikálja hogy párkapcsolati szempontból erősen megkérdőjelezhető a hűsége és a jósága.

Ha nő lennék, nem beszélnék többet a férfival. Nem vállalja saját magát és hazudik róla, dühöng. Súlyos eset.

2020. dec. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És szerinted tart attól, mit fogsz szólni, ha kiderül milyen ő valójában?
2020. dec. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha előző válaszoló vagy s tőlem kérdezed továbbra is, akkor:

Igen, tart, mert meg akarna tartani és szégyelli a múltját.

2020. dec. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gondolom hogy tart azert hallgat
2020. dec. 30. 03:14
 10/13 A kérdező kommentje:
Mondanom sem kell, hogy a kapcsolathoz ő ragaszkodott , foggal körömmel
2020. dec. 30. 03:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!