Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem én vagyok a legutols...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem én vagyok a legutolsó nála a sorban. Más is érzett már így? Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Szinte mindent elém helyez: munka, barátok, sport, és mi csak akkor találkozunk amikor mindent elintézett, nehogy véletlenül is kimaradjon egy edzés és helyette velem találkozzon. Beszéltem már vele erről, mondta hogy igyekszik, de semmi változás. Azt is megkaptam már hogy foglaljam le magam valamivel, keressek szabadidös elfoglaltságot.

És így heti 1-2 alkalommal találkozunk


2020. nov. 30. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? Közel laktok egymáshoz?
2020. nov. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Én csináltam ilyet, mert nem voltam oda a páromért. Nem éreztem magam jól vele. Szakítás lett belőle.
2020. nov. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

27 évesek vagyunk, egy városban élünk, tömegközlekedéssel 10-15 perc.

Csak néhány hónapja

2020. nov. 30. 23:13
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Akkor helyezz elé te is pár dolgot:) fogadd meg a tanácsát. Tudom nehéz lesz de akkor csinálj 1 olyan hetet hogy kihagyod a találkozot. Valami kozbe jott neked. Aztan majd rajossz kérdez téged hogy na mikor találkozunk már hiányzol stb..

Ha nem érdeklődik eléggé irantad, felejtsd el addig még nem leszel nagyon szerelmes!

2020. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Én is hanyagolnám 1-2 hétig, aztán megnézném, hogyan reagál rá, hogy nincs körbeugrálva.
2020. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Nekem akkor volt ilyen ha csak dugni kellett a csaj, amúgy nem szerettem.
2020. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
No vagyok,de ez nem tűnik nekem komoly kapcsolatnak ,csak ilyen szexkapcsinak.Nem kell vele maradni ha te többre vágysz! És én ennél biztos többre vágynak 😀
2020. nov. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen szituban. Felesleges a jatszmazas hogy hanyagolod. Aki szeret az veled akar lenni, ilyen egyszerű. Nálunk is kibukott anno hogy azért voltam utolsó a sorban mert nem szeretett.
2020. dec. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is volt hasonló kapcsolatom, nem tartott sokáig, neguntam, otthagytam. Nem bántam meg egy percre se, azóta megtaláltam azt akivel kölcsönösen fontosak vagyunk egymásnak és szeretjük egymást.

29N

2020. dec. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

jol mondjak az elottem szolok, ha igazan erdekelned akkor kotne kompromisszumokat.

Termeszetesen nem ugy ertve, hogy mostantol mindent eldob (te sportosan szerettel bele, ha elpuhulna akkor meg az lenne a bajod), hanem latszodna, hogy az elete reszenek tart, nem csak egy mellekvaganynak.

2020. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!