Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek el most vagy várjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el most vagy várjam meg a reggelt?

Figyelt kérdés

Párommal sok a fond. Szakitsnszelen voltunk. Ma olyan kedvesen felhívott jöjjek el borozzunk filmettünk legyünk együtt.

Amióta itt vagyok a telefonjàt nyomkálja kb. Rám se nézett. Eljöttem a hállóba épp. Annyit mondott hogy aludni jöttem? 1 órája itt vagyok. A videóit meg a tv-t nézi.


2021. jan. 8. 23:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért. Gyorsan írtam telefonról
2021. jan. 8. 23:30
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy jónak látod, felőlem maradhatsz is xD De amúgy akár meg is mondhatnád neki, hogy nem erről volt szó, és hogy szeretnéd, ha foglakozna veled, vagy ha csinálnátok valamit, különben fogod magad, azt elmész.
2021. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Szarik rád. Az se fogja érdekelni hogy maradsz vagy elmész. A helyedben elmennék és én is leszarnám. ... Úgy végleg!
2021. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Én azért egy ilyen barom miatt nem kockáztatnék egy büntit. Mond meg, hogy csak a kijárási tilalom miatt nem mész haza rögtön.
2021. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Gyere át hozzám, én úgy megcsinállak, ahogy kell, nem lesz időd és energiád a telefonodat nyomkodni.
2021. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
8 utan sehova
2021. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Ugye a kutyaddal mentel at es most mentek haza?

Ez nem kerdes, hanem rejtveny volt, ugye.

2021. jan. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!