Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyobb pattanások vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb pattanások vannak a hátamon, megkérhetem a pasimat, hogy nyomja ki őket?

Figyelt kérdés
A Covid miatt nem tudok kozmetikushoz menni, de nagyon zavarnak. Ez gáz lenne?

2021. jan. 9. 21:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De nekem jobb úgy, ezt fogadd el.
2021. jan. 9. 22:43
 12/15 anonim ***** válasza:
3%
Puszilom a rengeteg eszedet!!!! Mi ismerjük a pasidat, hogy tudjuk, elhányja-e magát amikor spriccel a genny? Esetleg élvezi, hogy ö a jo doktorbácsi? (Tényleg az ész megáll, olyan idiota kérdéseket tudnak egyesek feltenni.)
2021. jan. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
Kinyomom én.
2021. jan. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Kozmetikus meg nyomkodás helyett - ami nem használ semmit - inkább bőrgyógyázshoz menj, ott érdemben foglalkoznak is a problémával.
2021. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nee! Csak begyullad. Ha meg fáj, főleg ne, az nagyon durván tud fájni.
2021. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!