Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, szerintetek megkérhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek megkérhetem a barátnőm kezét a születésnapi meglepetésével egyszerre, vagy válasszak más időpontot?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó alkalom, hallottam már másnál is, aki ilyenkor kérte. Örülne neki, úgy gondolom.
2014. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok, de szerintem igen! Sok sikert! :)
2014. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs szabályba foglalva, hogy mikor szabad. :D

Sok boldogságot! :)

2014. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes:)
2014. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, nem ezen múlik.
2014. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem válassz másik alkalmat. Olyat, amikor nem számít rá. De te ismered a barátnődet, neked kell tudni, hogy minek örül jobban. Amikor az exemmel beszélgettünk ilyesmiről, megmondtam neki, hogy nem szeretnék felhajtást meg családot amikor eljön ez az idő, csak mi ketten legyünk, semmi letérdelős hülyeség, a többiek meg majd utólag megtudták volna. Szerencsére nem került rá sor. De lehet, hogy a barátnőd azt szeretné, hogy a család is lássa a nagy pillanatot.
2014. júl. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!