Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti mennyit és milyen...

Lányok, ti mennyit és milyen összeget költötök ruhákra havonta? Úgy érzem most kissé megszaladt velem a ló, vagy lehet hogy ez a normális csak eddig mindig visszafogtam és lebeszéltem magam mindenről?

Figyelt kérdés

2011. júl. 31. 23:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén szólva én évente kb 2 szer veszek ruhát és nem azért, mert igénytelen vagyok, hanem mert sajnos nem telik rá. :(

Van összesen 2 nadrágom 3 pólóm és 3 pulcsim. Igyekszem megkímélni őket. Mindig csak akkor veszem fel, ha megyek valahova. Amint haza érek, átöltözök.

2011. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%

én se szoktam havonta ruhát venni, szintén nem telik rá, inkább 2 vagy 3 havonta a kínaiban szoktam vásárolni és általában nadrágot!

csak a cipőkből veszek márkásat, semmi másból!

ha meg kell valami ruha azt inkább ilyen ünnepekre szoktam kérni karácsony szülinap ilyenek! :)

2011. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Igen, cipőből is is márkásakat veszek, mert jobban megéri. Nem kell 2 hónap után eldobni, hanem évekig is bírja, ha megbecsüli az ember.
2011. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
énis kb évente 2szer veszek mert nem telik rá, vagy ha vmi már nagyon kell.és úgy fáj a szívem hogy nem tudok úghy felöltözni ahoyg szeretnék.
2011. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
40%

én cipőt is kínait veszek mégis évekig bírja. sokan elfelejtik hogy a márkás is ugyanabból az anyagból és ugyanott készül...

egyébként nem veszek havonta ruhákat, néha 1-2 darabot veszek, talán félévente költök 5000 ft-ot rá. nem azért mert nem tehetném meg, hanem nem értem minek több ruha? nem akarok minden nap kétszer átöltözni.

2011. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Havonta én sem tudok vásárolni, csak ritkán. De olyankor kb 10-20ezerrel indulok el,de persze ez nagy ritkán adódik meg. :D Amúgy pólókból van körülbelül 20db, hosszú nadrágból 3db amit viselek is. rövidnadrágból 6-7db, toppokból meg 10-11db van. De ezeket a göncöket kb 2-3éve gyűjtögetem, csak ritkán "lomtalanítok" , úgyhogy az idő elteltével úgyis össze gyűlnek a ruhadarabok.

16 L

2011. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

én kb. évente kétszer, csak ősz közepén-végén és tavasz elején-közepén veszek ruhákat, cipőt; így nem tudom, havonta jönne ki.

elég változó, mennyibe fáj. egy jobb téli bakancs kibír 3 telet is, lehet, néhány pólót, fehérneműt hamarabb elfogyasztok. mindig a leárazásokra, minőségi használtruhákra megyek rá, így kb. fele áron szerezhetek be mindenfélét. pl. cipő 3000, póló darabja 400-800, nadrág, pulóver 2-5000 és 2-3000.

nagyon változó.

most pl. muszáj lesz rendes télikabátot vennem, mert javíthatatlan az előző. max. 8 ropit szánok rá, de cserébe hordjam nagyon sokáig..

2011. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát mikor hogy. Most sikerült elköltenem majdnem egy 10est (még jó, hogy ballagtam :D). De egyébként mindig csak a legszükségesebb dolgokat veszem meg és azt is turiban vagy kínaiban. Az a gáz, hogy van olyan kínais ruhám ami jobb állapotban van, mint a márkás pedig egyszerre vettem..
2011. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Havonta 2400 forintot költök ruhákra, de ebben bent van az, hogy ebből közben még jön anyunak, apunak ruha, esetleg ágynemű, terítő satöbbi, mert kilós turiba járunk és 600 forint egy nagy táska ruha.

A legtöbb "márkás" (H&M, Versace, C&A, Mexx, Nike, Adidas meg még pár) ruhám onnan van, cipőt általában csak akkor veszek ha már tényleg szükséges (egy évben talán kétszer) és nadrágot is ennyiszer veszek.

Plusz anya varrónő és az anyag meg az alkatrészek (gomb, cipzár, gumi, tépőzár ha szükséges megvenni) kerülnek pénzbe, ha van ideje nekem varrni.

2011. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb fél évente vásárolok, pedig már van saját fizetésem tudnék is ruhát venni, ha lenne több időm, de sajnos nincs.

Olyankor egyébként 30-40 ezer forintot költök.

20L

2011. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!