Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen jellegü vitákat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen jellegü vitákat hogy kezelitek le?

Figyelt kérdés

Sziasztok


A párom szinte minden számomra teljesen felfoghatatlan cselekedetemben olyat lát bele ami nincs is. Például ha összekapunk valamin telón, és le akarom tenni rögtön jön azzal: hogy direkt csinálom a vitákat, azért hogy megszabaduljak tőle. Holott a vita legutóbbi alkalmakkor pont azért robbant ki, mert állandóan azzal jön, hogy én azért vitázok , holott ő kreálja a hülyeségeit, szóval azért vitázom mert ő csak egy kolonc nekem, akkor veszem elő ha ráérek stb.., allandóan sérteget hasonló megjegyzésekkel. Pedig ez nincs így és mondom is neki, de semmi. Süket fülekre talál,. Mindig azt hajtja, ezt érzi. És persze ezek, állandó vita források. Én meg már azt érzem akár mit teszek sehogy nem jó.


2021. jan. 11. 07:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a párodnak ritka alacsony lehet az önbecsülése, ezért minden ilyen apróság borzalmasan felnagyítva jut el hozzá, és azt érzi, hogy ezek mind kifejezetten ellene irányulnak. Te ezen sajnos nem tudsz segíteni, csak elszenvedője lehetsz az önbecsülési problémáinak. Neki pedig szembe kéne néznie önmagával, hogy mi okozza ezt nála, és ha egyedül nem megy, akkor pszichológus, vagy legalább pár önsegítő könyv segítségét igénybe vehetné.
2021. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!