Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen jellegü vitákat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen jellegü vitákat hogy kezelitek le?

Figyelt kérdés

Sziasztok


A párom szinte minden számomra teljesen felfoghatatlan cselekedetemben olyat lát bele ami nincs is. Például ha összekapunk valamin telón, és le akarom tenni rögtön jön azzal: hogy direkt csinálom a vitákat, azért hogy megszabaduljak tőle. Holott a vita legutóbbi alkalmakkor pont azért robbant ki, mert állandóan azzal jön, hogy én azért vitázok , holott ő kreálja a hülyeségeit, szóval azért vitázom mert ő csak egy kolonc nekem, akkor veszem elő ha ráérek stb.., allandóan sérteget hasonló megjegyzésekkel. Pedig ez nincs így és mondom is neki, de semmi. Süket fülekre talál,. Mindig azt hajtja, ezt érzi. És persze ezek, állandó vita források. Én meg már azt érzem akár mit teszek sehogy nem jó.


2021. jan. 11. 07:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen témából adódnak a viták?
2021. jan. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon fárasztó lehet

Mi az alap konfliktus?

2021. jan. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy mondatodnak van nagy jelentősége: süket fülekre talál...Ha a párkapcsolatban, de bármilyen kapcsolatban, nem lehet kommunikálni a másikkal, nem tudjátok át/megbeszélni a problémákat, élethelyzeteket, és esély sincs arra,hogy ez változzon, nem szabad folytatni. Tapasztalatból írom...
2021. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Máshogy kommunikáltok, találjátok meg a közös hangot. Ő értelmesem mondja el, hogy mivel kapcsolatban mit érez, és te is. Majd tegyetek pontot a végére és többet ne hánytorgassátok fel.
2021. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es, jogos. De általában már kialakult, valahol velünk született/otthonról hozott a kommunikációs stílusunk. Nagyon szerencsés az az ember aki a párkapcsolatában összhangba tudja hozni a kommunikációt/vehemenciát a másik féllel.
2021. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is vannak viták, másképp kezeljük, éljük meg a helyzeteket. Nálunk az segít, ha őszintén elmondjuk a dolgokat, amjd lezárjuk, és igyekszünk nem felhánytorgatni semmit, még a rossz pillanatokban sem.

4-es voltam :)

2021. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4-6-os, szerencsés vagy, sajnos nem mindenkinél működik ez így, és nem is lehet mindenkit rávezetni/kérni erre.
2021. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lovas Erika 2 válasza:
0%
Sziasztok nekem is van ilyen probléma sőt nekem még a párom iszik és nagyon féltékeny de indokot nem adok rá. Bár sokat van a telefon a kezembe de semmi olyat nem csinálok ami ok volna. És most várom a 7 gyereket de nem mind tőle van. Az előző paromtol is van 3 úgy van 7. De az életem kész könyv ha le írnám elsem hinnénk. Pedig igaz tudtok segíteni előre is köszönöm.
2021. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as, így is nehéz elhinni,hogy miért is vállaltál ilyen pasitól 4 gyereket...elképzelni nem tudom. Vagy nem mindig ilyen volt?De akkor is...hét gyerek nagyon sok,a megfelelő testi/szellemi nevelésükhöz nagyon nagy családi összhang, összefogás kellene, nem egy iszogatós, féltékeny férfi.
2021. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

5 válaszoló, magam is így gondolom. Most például olyanra gondolok hogy, volt pl olyan, mentem épp a városban, intéztem a hétköznapi aktuális teendőm, közben írtunk írtunk egymásnak (ő dolgozott home office-ban, aztán egyszer csak írta hogy "de jó, van szabad 10 perce legalább velem tud lenni kicsit".

Én ezt olvastam de épp egy üzletbe léptem utána be és beszéltem az eladóval mert szükségem volt valamire és azt magyaráztam neki elfele.

Aztán kijöttam az üzletből és hívtam vissza de már nem vette fel.

Hát ne tudjátok meg "mit kaptam" több héten át állt a balhé.

És azt kellett hallgatni ennyi miatt, hogy nekem ő nem fontos, én őt "leszarom". Ha fontos lennék akkor felvettem volna, és figyelembe veszem hogy neki csak AZ A 10 perce van. (ez is mi?wtf). Hiáb mondtam neki értelmesen el hogy az hogy ő kinéz random a napban egy 10 percet..de én nem vagyok épp elérhető az nem jelent semmi rosszat. De csak mondta és mondta, dacoskodott.."ha fontos lennék neked akkor igenis felvettem volna". Meg hasonló.

------

Vagy volt hogy itthon voltam Ő is otthon, irtam neki reggel meg délben, de nem válaszolt. Aztán 16h kor előkerült (aludt kicsit), és én meg írtam neki hogy épp a PC-t csinálom mert valami nem jó rajta , és itt szenvedek vele. Meg írtam hogy tettem oda egy pizzát kelni. Itt is megint megkaptam hogy nekem ő nem fontos, ő nekem a 100-ik helyen áll az életemben, és hogy nélküle csináltam meg a pizzát, hogy miért nem hívtam fel hogy legalább addig is együtt legyünk, mivel ő tudja hogy ha valamibe belekezdek akkor nem szakadok onnan egy darabig míg meg nem csináltam (többnyire). Értitek ti ezt? Mert nekem ez nagyon magas. Egyébként erre 10 percre rá már hívtam is (mert az volt a terv hogy estér már hagyom a gépet, és beszélgetünk. De nem vette fel már a telót. Pedig még képet is csináltam neki és átküldtem "jó étvágyat" :)

-----------

És sok ilyen idiótaság van még...de nem akarom mesélgetni mindet.

2021. jan. 11. 21:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!