Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal nem tudjuk megbeszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal nem tudjuk megbeszélni a problémáinkat, folytassuk így?

Figyelt kérdés

Negyvenes pár vagyunk, hosszú évek óta együtt, de nem vagyunk házasok és nincs közös gyerek.Én azon az elven vagyok,hogy minden problémát, konfliktust át kell beszélni. Ő viszont nem kommunikál, próbál átsiklani fölötte, hallgatással.Emiatt torlódnak a megbeszéletlen nehézségek, nem oldódnak meg, vonszoljuk magunkkal,emiatt több lassan a sérelem bennem mint a kapcsolat folytatása iránti vágy. Van esetleg ötletetek hogyan tudnék ezen változtatni, vagy esetleg zárjam le?

Egyébként a párom rendes, sosem bántana meg, jószándékú, intelligens.



#kommunikáció hiánya #párkapcsolat negyvenesként
2021. jan. 11. 08:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem pazarolnék ilyenre több időt. Durva, hogy így mentek el évek és még együtt sem éltek. Nekem ez így nem lenne párkapcsolat sem. Ő megváltozni már nem fog.
2021. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 11. 15:51
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Egy kerdést azért feltennek.Milyen ember a párod?

Ugyértve pldául tarsaságban,a hetköznapokban,ismerősökkel.

Komunikatív?Nem kell szófosónak lenni,nem erre értettem.

Hanem alapjában véve eltársalog másokkal?

Mert ha igen,akkor esetleg az adott szituaciót kéne atlátni

Peldául mit tartasz te átbeszéletlen dolgoknak,és mennyire akarod te átbeszélni.

Mindig neked vannak problémáid?Az övére kíváncsi vagy? Vagy csak azt beszélnéd át,ami neked fontos!


Mert sajátmagamról tudom pontossan azt,hogy egy idő után kezdett elegem lenni ezekből a "beszélgetesekből",ami rendre arról szólt,hogy én mit,hol hibáztam,mit nem csináltam jól.Es hogy beszéljük már meg,hogy mit kell tennem ezentúl.

Szval őszintén szólva a t..öm volt tele már ezekkel a "beszelgetésekkel",amire inkább jobban illett volna a ba..ogatás.Csak én nem hallgattam évekig,hanem összecsomagoltam.

2021. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kapcsolatunkban előfordulő/ismétlődő problémákról van szó,olyanokról,amik egy normál kapcsolatot működésképtelenné tesznek. Szó nincs b@szogatásról,és nem az én problémám-közös. Konkrét példát nem írok,az személyes,de nem azzal van bajom,h miért a barna cipőjét veszi fel ma. Társaságban,sőt,velem sincs gond,jól elbeszélget mindenkivel mindenről. Ami általános/udvarias/kellemes téma.
2021. jan. 11. 16:23
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez nem párkapcsolat, csak összejártok szexelni. Már bocs...


Nekem alap, hogy fél-egyéven belül összeköltözök a kedvesemmel, ti meg teljesen külön éltek, stb. Persze, hogy nem beszél, mert nem társak vagytok, hanem amikor kedvetek van a másikhoz, akkor átruccantok.

2021. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Eleve nem akartunk összeköltözni,viszont attól még működhet/ne egy kapcsolat.
2021. jan. 11. 18:50
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, az ilyen "rendes" embertől mentsen meg a magasságos ég.

Tapasztalat.

2021. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!