Miért teszik ezt velem?

Figyelt kérdés
Anyukám 4 éve van egy emberrel együtt, aki engem nem akar elfogadni meg cseszegetnek, és én sem őt nagyon amiért nagyon gonosz hozzám ( példáúl: "csukd be azt a kib @ szott ajtót mert felkel a gyerek''( most született babájuk) vagy ,, nem csak csúnya vagy hülye is"... Nagyon sértöek. Anya nem szól erre semmit, és nem enged el a barátomhoz 17 ÉVESEN!!?? semmi nincs megengedve ezért a jegyeim is romlanak. Nagyon rossz sorsom van.

#család #stressz #nevelőapa #nem tudom senkivel megbeszélni a problémáinat
2016. ápr. 4. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
A sorsod nem csak a jelenlegi helyzetedből áll, hanem a lehetőségekből is, amiket eléd dob az élet. Nem fognak megoldódni a problémák, ha a rossz sorsodra fogod a dolgokat. Igen, anyád hibás, anyád párja is hibás, de sajnos nem tudsz rajtuk változtatni, főleg nem 4 év után. Amit tehetsz, az az, hogy megpróbálsz minél előbb a saját lábadra állni, mivel anyád sajnos semmilyen módon nem biztosít neked támogató, biztonságos és szerető közeget, ebből ki kell másznod minél hamarabb. Magaddal cseszel ki, ha romlanak a jegyeid, nem anyukáddal és a barátjával, próbálj meg minél jobban tanulni, mert annál több esélyed lesz az életben arra, hogy megfelelő munkát találj, amivel minél előbb el tudsz költözni anyukádtól. A barátodhoz kitartást, a tiltó szülői hozzáállás tönkre tudja tenni a kapcsolatot, ne hagyjátok ezt. De nem az a megoldás, ha esetleg lázadsz, visszaszólsz, dacból csinálsz pont azellen, amit ők akarnak. Próbálj minél inkább alkalmazkodni, nyelni, elfogadni, most mást nem tudsz tenni, mert sajnos "az van, amit ők mondanak".
2016. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Apud hol van? Hozzá, vagy nagyszülők, esetleg más rokonhoz nem tudnál költözni? Az ilyent nehéz elviselni, de légy erős és ne vedd a lelkedre, mert kitől kapod ezeket a megjegyzéseket? Egy primitív senkihézitól, aki neked senkid. Nézd levegőnek, csak ha nagyon muszály akkor kommunikálj vele. Bírd ki valahogy ezt az egy évet, addig nézegesd a költözési lehetőségeket.


Emígy nagyon elszomorító az, hogy gyakran tesznek fel ilyen krédéseket, ahol a mostoha terrorizálja a gyermeket, és az Anya nem tesz semmit. Milyen Anya az ilyen???

2016. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen sajnos igy van!

Én nagyon jó lány vagyok, soha nem szólok be meg nem leszek idegbeteg elöttük, hanem elvonulok a szombámba sírni vagy nyugtatót bevenni( nővényi nyugtató)

A kozmetikai szereket mindent én veszek magamnak, a semmi pénzemből, a gyerektartást a nevelő apukám kocsijára költötték, nem rám + apukám adott neki nagyon sok pénzt, de semmit nem kapok, nem tudom megbeszélni vele a problémáimat, mert akkor eltilt a barátomtól.. Mert ilyen volt hozzám

Apukám magyarországon él én meg anyukámmal németországban. Még tart az iskola nyár közepéig,akkor talán haza költözök, ha semmi nem változik

2016. ápr. 4. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne foglalkoznod a tiltással.
2016. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!