Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nagy dolog elutazni 1-2 hétre külföldre elutazni a párod nélkül? Ennyire piócák a magyarok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tessék?


Mi a két kérdésed köze egymáshoz? Van egyáltalán értelmi/oko-okozati/bármilyen kapcsolat a két mondatod közt?

2021. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy ennyire egymásra vannak akadva a magyarok, hogy nem bírnak ki egy hetet a párjuk nélkul?
2021. jan. 11. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezt Te honnan tudod ilyen pontosan?De gondolj bele: ha valaki párkapcsolatban él/áll, annak logikus,hogy amennyiben jól érzi magát a párjával Vele együtt utazzon el. De van rá példa,hogy külön utaznak, családdal, gyerekkel, baráttal-barátnővel.
2021. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok, köszi a kiegészítést.


Nem ismerek olyan embert, aki ismeri az összes magyart, tehát a kérdésed érdemben megválaszolhatatlan.


Szép estét!

2021. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy milyen körülmények között. Ha a másik is "kap" ennyi időt, meg elég időt együtt töltenek, van elég közös programuk, és mindkettőnek ez a jó, akkor nem gáz. Ha alig van együtt töltött normális, minőségi program, akkor ne az legyen, hogy egyedül lelép az illető, a másik meg poshadjon otthon egyedül.
2021. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
nézd . nem mindenkinek van párja- az hogy te rasszal nyomod ettől nem kapsz választ- Máskülönben meg járvány van, nehezebb időszak, hideg. kevesebbet találkoznak az emberek egymással mint valaha.Szóval ilyen ideglény létedre kivagy akadva ezzel magadra maradsz. Mért nem mehetnek a párok külföldre nyaralni attól merzt te féltékeny vagy. Most mondjuk senki sem lépheti át a határt csak tesztekkel és engedélyekkel szóval nem igazán mehetnek emberek mostanéban utazni csak országon belül. Ha neked ennyire zavaros életed mért nem változtatod meg?
2021. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem "magyarok" vs "nem magyarok" kérdése. Más-más típusú emberek vagyunk. Én nem szívesen megyek a férjem nélkül 1-2 hétre külföldre- sajnos a munkám miatt relatíve rendszeresen vagyok kénytelen mégis ennyi időt külön tölteni. Szerencsére ő sem az a típus, aki nagyon igényelné az egyedüli nyaralásokat, szóval zsák a foltját, mint mondják. Személyesen ismerek többeket (magyarokat!!!), akik nemtől függetlenül kb minden évben (már amikor lehet, ugye...) mennek külön nyaralni. Mi nem ilyen pár vagyunk, mert nekünk erre nincs igényünk, de az nem jelenti azt, hogy ez egy általános vonás lenne.
2021. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, de ha valaki a társam, megbeszéli velem az ilyesmit, nem pedig felelőtlen szingli módjára a farka alá rúg, amikor akar, én meg tetszik-nem tetszik alapon végig kell nézzem ezt.
2021. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Én nem tartom magam piócának, de nem szívesen utaznék el egy hétre sehova a vőlegényem nélkül. Ha ő akarna, akkor persze elfogadnám, meg egy-két estét én is simán eltöltök nélküle, de nem egy-két hetet. És itt nem arról van szó, hogy kibírnám, vagy nem bírnám ki. Nyilván kibírnám. De minek akarnék egy hétig vagy hetekig távol lenni attól, akit a legjobban szeretek? Még a macskáim is hiányoznak pár nap után, nemhogy ő. Szerencsére ez így mindkettőnknek meg is felel.

Nem vagyok egy hungarista nagymagyar, de hogy már minden totál irreleváns témánál muszáj egy negatívat magyararozni, az is baromi uncsi. Sok szar tulajdonsága van a népünknek, nem kell emellé még ilyen baromságokat is beképzelni. Az ilyen kényszeres magyargyűlölők pont annyira szánalmasok, mint a turulimádó szélsőjobberek.

2021. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:

8-assal értek egyet, bár nem ilyen drasztikus módon fejezném ki magam. Ha mit tudom én, meg van előre beszélve, hogy ekkor és ekkor el szeretne menni párom, akkor simán nem zavar, simán nem baj. Nem vagyunk összekötve. De mégis tudom, hogyan készüljek, és csinálok programot magamnak. Megvan az énideje neki is nekem is, és ez jó.


Megint más dolog, ha hirtelen felindulásból nekiindul a világnak, engem meg sem kérdez, hogy van-e kedvem vele jönni, vagy mit tudom én, tervezek-e valami közös programot vele. Azért ez egy PÁRkapcsolatba nem fér így bele - főleg nem rendszeresen. Mert ezzel azt kommunikálja, hogy nem vagyok számára releváns. Ezzel sincsen baj - de akkor meg ne rabolja az időmet.

2021. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!