Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetseges az, hogy 1 honap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges az, hogy 1 honap jaras utan mar szeretik egymast?

Figyelt kérdés
..mert ugye kis ido kell amig osszeszoknak meg megszeretik egymast..
2010. aug. 14. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szeretlek.
2010. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Őőőőőő, inkább a kölyök szerelemnél. Vagy ha eszméletlenül egymásra találnak. De az ilyesmi inkább egy rég nem látott barátnál szokott előjönni. Felfedezett értékek, stb. (: 22/f
2010. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
17 es 20 evesek.
2010. aug. 14. 16:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, miért kellene? Én akkor kezdek el "járni" (ez már nálunk nem használt szó) valakivel, amikor szeretem. Ha nem szeretem mégis mi a fenének járnék vele? Előbb szerelem, utána kapcsolat. Nálam így működik.
2010. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na hát akkor én ezt már cégképp nem értem... az exemmel akkor kezdtünk el járni mikor szerelmesek voltunk! 4 évvel később szakított, és 3 hét ismerkedés után összejött valaki mással, és az ölemben ülve mondta nekem, hogy azért jön össze velem ert érzi h szerelmes lesz... Akkor ez hogy működik????????????? És ha nem szerelem, csak vonzalom, akkor mikor lesz vége??
2010. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*mármint nem velem hanem vele!
2010. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért kezdenek el járni,mert szeretik egymást.

Ha nem így van,akkor rosszul tetted fel a kérdést.


Tehát egy hónap ismeretség elég-e a szerelem kialakulásához.Persze.Volt már rá példa.Úgyszolván nap mint nap megtörténik milliókkal,szerte a világon.

2010. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1 nap is elég hogy valakibe beleszeress :D

csak nagy benyomással kell lenni rá : )

és ha ebben az egy hónapban nagyon sokat voltak együtt akkor mért ne :D

2010. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges :) Én egy hét után teljesen beleestem a páromba úgy, hogy előtte csak beszélgettünk és nem is nagyon taliztunk. És azóta is nagyon boldogok vagyunk együtt :) Szóval sok sikert :)
2010. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 19 voltam, amikor a párom megismertem, 2 találkozás után lefeküdtünk, már az első nap. tudtam, hogy Ő az igazi.

Most Ő a férjem.

2010. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!