Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon meghízott a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meghízott a barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ő most 21 éves én pedig 23. Mikor megismerkedtünk fél éve nagyon sportos volt, gömbölyű volt a feneke, feszes a melle, figyelt arra, hogy mit eszik és mennyit, egy ideig még jártunk is együtt kocogni a Margit-szigetre. Aztán augusztus óta abba hagyta a sportolást, és észre vettem, hogy állandóan csak csokit eszik és rendszertelenül táplálkozik, mintha direkt pusztítaná magát. 5 hónap alatt felszedett 10-15 kilót, nem tudom mennyit, de a feneke teljesen elvesztette a tónusát, a melle megereszkedett, konkrétan lóg és még az arca is sokkal kerekebb lett.


Én a magam részéről semmilyen stresszt nem hoztam a kapcsolatba, mindent megadtam neki és mai napig így teszek, mert nagyon szeretem őt és mindig mondja, hogy ilyen boldog sosem volt még. És egyéb más különösen nagy stresszforrásról sem tudok, ami ezt a válthatta volna ki.


Viszont az a baj, hogy hiába szeretem, egyszerűen testileg már egyre kevésbé vonzódom hozzá és még ő veszekszik, ha esetleg már nem tudom azt a szintet hozni a szexben, amit az elején. Van, hogy lelankadok, mert nem izgat fel. És nem tudom miért van ez az egész, egyáltalán mit kéne csinálnom? Bármi utalást teszek, hogy menjünk el kocogni egyből elutasító, vagy készítek mondjuk egy lazacos salit, utána egyből betol egy tábla milkát.


Segítség, nem akarok bunkó parasztnak tűnni, akinek csak a külső számít, de tényleg nem tudok már felizgulni se és hétről hétre egyre kellemetlenebb a helyzet. Ha felhozom a témát veszekedés lesz és akkor inkább hallgatok.


2021. jan. 12. 22:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%
Majd mindjárt megmagyarázzák a feministák, hogy azért zabál és hízik, mert boldogtalan, mert nem figyelsz rá, tehát voltaképpen a te hibád ez is.
2021. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
a szabadidőm 90%-át neki szentelem, rendszeresen kirádnulunk, filmezünk, zenélünk, játszunk stb. életem eddigi legboldogabb párkapcsolata és elmondása szerint neki is, de épp ezért óriási rejtély, hogy miért mondott le teljesen a külső megjelenéséről.
2021. jan. 12. 22:41
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Na mivel 10 - 15 kg rol van szó az már nem kevés. Jó lenne vele leülni és nem utalgatni hanem megmondani mi a gond. Mert ha fél év alatt ennyi ment fel és továbbra is csak folytatja akkor mi lesz 1-2 éven belül?

Nem csak a külső számít az igaz.. De az is. Sőt.. Ha jó szexuális életet akarsz a pároddal élni - márpedig nagyon fontos - akkor kell, hogy vonzó legyen számodra. Ugyanúgy mint fordítva.. Szóval mond meg neki..

2021. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom, mivel mindent meg adsz neki meg rengeteget vagytok eggyütt úgy érzi testileg már nem kell annyira megfelnie és kicsit elengedheti magát.

Ez természetes egy kapcsolatban, bár általában nem fél év után szokott ez bekövezkezni.

Póbálj vele beszélni erről. ;)

2021. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%

nem igazán lehet ezt tapintatosan.

én azt csináltam,hogy a nő elé raktam a 2 évvel ezelőtti fényképét és közöltem,hogy nekem az a csaj kell.


aztán lefutottuk amit úgy hívok agyament kör,vagyis egó mentés.

levezette hogy ő így tetszik önmagának...

ebbe már bele sem mentem,hogy a 9 pontos nőből lett egy 5ös és ő tetszik magának,full kamu.

meg abba sem,hogy nekem meg nem tetszik így.

de hatásos volt,mert megkért,hogy írjak neki étrendet,meg is csinálta,küldte róla a képeket,meg hogy tök finomak,meglepődött.


aztán 4 hét múlva húzodozás után ráállt a mérlegre és ugyanannyi volt,mint a kiinduló,vagyis végig hazudott.

ekkor átraktam a dolgunkat szeretői viszonyba,majd utána egyre ritkább tali,aztán véget lett.


de volt már ilyen velem sokszor.

semmivel nem lehet fogyásra bírni nőt,ha nincs meg benne az alap igény rá.

csak 1 esetben,ha valami olyan mérhetetlen érdek fűzi ahhoz,hogy ne veszítsen el téged.

pl full gazdag pali vagy,

vagy rengeteg tőles sokkal szebb nőismerőst tartottál meg a kapcsolat alatt és be is jössz ezeknek a nőknek.

ezekben az esetben talán hajlandó lesz újra a régi lenni és tenni érte.

minden más esetben ez ki zárt.


mert önmagában érted nem teszi meg.

azt már akkor megtette volna ha érdekelte volna,mikor belelankadt a farkad,mert ő is tudja hogy miért volt az,és nem érdekelte.

2021. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Simán lehet, hogy azért hízott, mert pont, hogy nagyon boldog és belekényelmesedett.
2021. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%

5-ös


Mintha schobert norbit olvastam volna...basszus ha szeretsz valakit akkor nem mindegy hogy néz ki?

Remélem egyedül öregszel meg!


22F

2021. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Ez valószínűleg nem a te hibád. Itt arról lehet szó, hogy amíg szingli volt, nagyon erőlködött, hogy szexi legyen, sokat sportolt, nem evett csokit, stb. De most már nem akar erőlködni, csokit akar enni, jól akarja érezni magát.
2021. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 12. 23:36
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Szexeljetek sokat, pár kilót le lehet dugni hetente!
2021. jan. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!