Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác aki a barátnőjének soha nem mondja, hogy jól néz ki, vagy h csinos?

Figyelt kérdés

...és csak msn-en meg sms-ben írja, hogy szeretlek, és hiányzol? Viszont folyton ölelgeti puszilgatja a lányt, de rendes CSÓK még nem volt és egy hónapja járnak?:D Mindig a srác keresi a lányt, keres minden alkalmat a találkozásra.


Van még valaki aki így viselkedik? Ha igen akkor miért? És hogy mondjam meg neki, hogy ez így nekem nem egészen tetszik?

19L


2010. aug. 14. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:

A férfiak, mint tudjuk, egészen máshogy működnek, mint a nők. Én például egyik barátnőmnek csak 3 hónap után mondtam, hogy szeretem. Persze a rendes csók az tényleg hiányozhat.

Egyébként én azért "viselkedtem" így, mert egészen addig, amíg nem mondtam ki neki, hogy szeretem, úgy éreztem, hogy érett emberek vagyunk egymás mellett. És amikor kimondtam, olyan volt, mintha visszatértünk volna a 14 évesek szintjére. (Persze ezt azóta már máshogy látom!!)


Egyébként szerintem nyugodtan elmondhatod neki, hogy mit érzel, ha jó csaj vagy, akkor tutira belekezd!! :)

2010. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

NEm mindenki tudja kimutatni ilyen korán az érzéseit,mármint hogy csak smsben írja a dolgokat..nekem is nehezemre esik kimondani.ne említsd neki,ha akarja majd kimondja..a csókot meg Te is kezdeményezheted,ha annyira vágysz már rá.

18/L

2010. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd rá hogy kimondja.. fölösleges én sem szerettem sosem kimondani, de attól mlég az úgy volt.

A csókot meg nem értem hogy tudtátok edig hanyagolni:O

Ha kicsit belevalóbb csaj lennél már rég lekaptad volna és ez a probléma is megoldva.

sztem

2010. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát a csók nélkül már nagyon nehezen bírom, de azt szeretném ha ő kezdeményezné, a szájrapuszit is én kezdtem mer már nem bírtam a 2puszis köszönést.. Azért kérdeztelek titeket most, mert a kövi talin meg akarom oldani a csók problémát, akár úgy, hogy én csókolom meg. (de azért remélem ő fog)

Csak az a baj, hogy amíg nem mutatja ki az érzéseit én nem merem szeretni. Én se mondtam még neki, de én nem is írtam. Ha már írja akkor éreztesse is, mondja élőbe is. Azt tudom hogy jó nőnek tart, de azt se tőle, egyszerűen nem dícsér.

2010. aug. 14. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mondanám neked szóban is, hogy szeretlek. Most is.
2010. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

am szólok h a csók az nem a nyelves, a smár meg a nyelves. :D csak hülyén hangzik a rendes csók.

am meg csak félénk, én is ilyen voltam...aztán meg már 2esével szaladgáltam velük...nah jó, gondolom te nem ezt akarod elérni. :D

elég lesz annyi ha többet dícséred, mosolyogsz rá. nagyon fontos a félénk fiúknál a visszajelzés. hidd el, idővel élőben is kimeri majd mondani, és a csóktól se fog félni. :)

2010. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom mi a smár meg a csók..na és még csók se volt. Én nem tudom ennél jobban támogatni, komolyan. Mosolygok ezerrel, dicsérem is. Ő mégse dicsér, mégse csókol meg. Megölel, magához húz, ad puszit, de nem csókol.
2010. aug. 14. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:
ááá.VAN ILYEN??:d velem is pont ugyanez van!! csak én 16/L és 18/F. jártunk majdnem 2 hónapot és sokszor találkoztunk de egy csókot sem kaptam, csak sms-ben,msn-en írta, hogy szeret és hiányzok neki.Megölel, magához húz, ad puszit, de nem csókol.Járás előtt kb fél évig "ismerkedtünk" és akkor rengetegszer találkoztunk, meg hétvégén együtt voltunk,és egy csókot sem kaptam tőle. Az első sima arcra puszit is én adtam.Lehet emiatt is szakítottam vele.fájt, de úgy voltam vele ha így haladunk tovább akkor esetleg 2év múlva remélhetőleg megcsókol.és ez nekem sok volt. de mára rájöttem hogy hülye voltam.megint együtt vagyunk de csók még sehol :S
2010. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg vannak ezek kattanva...:D Nem értem őket.
2010. aug. 15. 09:52
 10/10 anonim ***** válasza:
én sem :d de kezd elegem lenni belőlük...
2010. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!