Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak azok a dolgok, amiket a párod tett/mondott neked, és mély sebet hagyott?

Figyelt kérdés
Bármi, ami rosszul esett, akár egy kis megjegyzés, amit mondjuk nem is gondolt komolyan, vagy akár valami durvább. Ami olyan, hogy még most is néha eszedbe jut és fáj.
2021. jan. 13. 17:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Amikor a végén azt vágta a fejemhez, hogy amúgy sem hitte soha, hogy az életben van több nagy szerelem. Az pedig nem én voltam.
2021. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Befogadta a külföldről hazaköltözött haverját, amíg az nem talált albérletet. Ekkor már amúgy sem volt egy stabil dolog, találkoztunk, és közölte, hogy ő még szeretné megmenteni a kapcsolatot. Ekkor én felajánlottam, hogy aludjunk együtt. Ő arra hivatkozott, hogy egyrészt fáradt, másrészt, ott van a haverjának a nője, és hadd legyenek már kettesben, nem akarja zavarni őket, úgyhogy én most menjek haza. Mondanom sem kell, hogy nem aludtunk együtt többet.
2021. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

...egy ilyen szánalmas hülyével együtt élni...

...sose szerettelek...

...mosni, főzni, takarítani jó lettél volna...

2021. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem ilyenre gondolt, azt hitte többet fogok ablakot pucolni azért.
2021. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Teherbe esett mastol.
2021. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

"Nekem nem kéne jó nő, mert azt félteni kell."


"Szégyelld magad a viselkedésedért!"-mert nem köszöntem el a családjától, mert fel voltam háborodva, hogy nem hívtak állatorvost a nagyon beteg, haldokló kutyához a hátsó udvarban láncra verve.

2021. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%

Azt nem mondanám, hogy mély sebet hagyott, de felnyitotta a szememet, hogy hányadán állunk.

Hazudott egy bizonyos dologban, és a mai napig is hazudik, ha szóba kerül. Bár amúgy nem szoktam szóbahozni.

És nem egyszer, nem kétszer hazudott nyíltan bele a szemembe, pedig tudja jól, hogy tudom, hogy hazudik.

Na azóta azért a bizalom nem 100%-os a részemről.

2021. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

7

Jól felnyitotta a szemed ha azóta is vele vagy

2021. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#7 pontosan miről van szó? Vagy az túl személyes?
2021. jan. 13. 19:06
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Megemelte a melleimet, hogy ezeknek így kéne állniuk. Nem akar dagadt nővel lenni (60 kiló voltam, m-l-es ruha). Féltem a szűzesség elvesztésétől, aztán megtörtént és nagyon fájt, de utána is még pár alkalom. Itt közölte velem, hogy ő nem akar ilyen nővel együtt lenni. Pesze szakítani nem akart. Még sorolhatnám. Mindezt úgy, hogy ő futott utánam hetekig, hogy összejöjjünk. És arcán volt egy nagyon feltűnő születési rendellenesség. Szerintem direkt, célzottan alázott, hogy ne legyen semmi önbizalmam. Miután szakítottunk-persze ő csalt meg egy közös ismerőssel, évekig hívogatott és féltékenykedett az új barátomra.
2021. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!